آخرین اخبار

توقع نداشته باشيم رهبري پشت صحنه‌ها را بگويد/غرش موشک‌ها نظام را حفظ کرده نه لبخند دیپلمات‌ها

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: غرش موشکهاي فرزندان رشيد اسلام انقلاب اسلامي را حفظ کرده است.

اشتراک گذاری
13 مهر 1395
کد مطلب : 1647

به گزارش ايلنا، حجت‌الاسلام والمسلمين علي سعيدي در کنگره ملي 1880 شهيد کهگيلويه و بويراحمد، با بيان اينکه پيشتازي روحانيت در جامعه الزاماتي دارد، افزود: بايد به الزامات پيشتازي روحانيت توجه کرد و همچنين به اين مسئله توجه شود که پيشتازي جوهره مي‌خواهد و الزاماتي دارد.

وي بيان کرد: اين معيار‌ها براي انقلابي‌گري، پيشتازي و رهبري فکري، معنوي و بصيرتي جامعه قابل استفاده است. اولين معيار پيشتازي روحانيت در جامعه همسويي با ولي فقيه در حکومت ديني است.

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي عنوان کرد: اگر امروز برخي از مصالح را مقام معظم رهبري بيان مي‌کند نبايد توقع داشته باشيم که رهبري پشت صحنه را هم براي ما بگويد، در برخي جا‌ها ناچار مي‌شوند هزينه پرداخت کنند و بخشي از فلسفه را بگويند. برخي مسائل بايد چندين سال طول بکشد تا بيان شود.

سعيدي تاکيد کرد: وقتي رهبر معظم انقلاب صلاح نمي‌داند فلان فرد در انتخابات رياست جمهوري کانديدا شود اگر رهبري را فصل‌الخطاب مي‌دانيم بايد لبيک يا خامنه‌اي بگوييم. وقتي مقام معظم رهبري تاکيد بر اقتصاد مقاومتي و بحث نفوذ دارند، اين مسائل فلسفه‌اي دارند.

وي با اشاره به اينکه سومين معيار پيشتازي روحانيت در جامعه درک درست مقتضيات زمان است، تصريح کرد: ما با متغيرهاي زيادي روبرو هستيم. مقام معظم رهبري مي‌فرمايد به مقدسات اهل سنت توهين نکنيد. بيان اين مسئله فلسفه‌اي دارد. خدمت به اهل بيت (ع) هزاران راه دارد. چهار نوع اهل سنت داريم يک گروه همچون حماس و جهاد اسلامي فلسطين با ما هم پيمان‌اند، دسته دوم اهل سنت سنتي در کشورهاي پاکستان، افغانستان، اندونزي و مالزي دل‌هايشان با ماست و دعا مي‌کنند که نظام مقدس جمهوري اسلامي بتواند شاخ آمريکا را بشکند بنابراين اميدشان ما هستيم.

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: دسته سوم اهل سنت سکولار هستند که با ما درگير نيستند و تنها فرقه وهابي و تکفيري با ما درگير هستند و هر چهار دسته خليفه اول، دوم و سوم را مقدس مي‌دانند بنابراين وقتي برخي منبري‌ها، نويسندگان و مداحان به اهل سنت توهين و حمله مي‌کنند بايد بدانند که اين موضوع دوست داشتن و خدمت به اهل بيت (ع) نيست

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *