آخرین اخبار

برنامه‌های لاریجانی در سفر به کهگیلویه وبویراحمد

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی فردا برای حضور و سخنرانی در کنگره ملی سرداران و ۱۸۸۰ شهید کهگیلویه و بویراحمد به این استان سفر می‌کند. دبیر شورای اطلاع‌رسانی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه لاریجانی در بدو ورود به یاسوج به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدا ادای احترام می‌کند، افزود: علاوه بر اینکه […]

اشتراک گذاری
05 October 2016
کد مطلب : 1741

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی فردا برای حضور و سخنرانی در کنگره ملی سرداران و ۱۸۸۰ شهید کهگیلویه و بویراحمد به این استان سفر می‌کند.

دبیر شورای اطلاع‌رسانی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه لاریجانی در بدو ورود به یاسوج به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدا ادای احترام می‌کند، افزود: علاوه بر اینکه رئیس مجلس شورای اسلامی به عنوان نخستین سخنران آیین نهایی اجلاسیه کنگره ملی شهدا صبح فردا در جمع اقشار مختلف مردم و خانواده معظم شهدا و ایثارگران سخنرانی می‌کند.

وی با بیان اینکه لاریجانی بعد از آن برای حضور در نشست شورای برنامه ریزی استان کهگیلویه وبویراحمد  در یاسوج شرکت می‌کند، عنوان کرد: رئیس مجلس شورای اسلامی عصر پنج شنبه در شورای اداری شهرستان کهگیلویه حضور پیدا می‌کند و روز جمعه در شورای اداری شهرستان گچساران شرکت می‌کند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *