آخرین اخبار

احمدی نژاد و توهم موجودیت اصلاح طلبی واصولگرایی درایران

هنوز هم عده ای توهم چپ و راستی دارندو احساس میکنند. که این احزاب وجود خارجی دارند.

اشتراک گذاری
۱۶ مهر ۱۳۹۵
کد مطلب : 1785

سلام و عرض تسلیت خدمت شما عزیزان به مناسبت ماه محرم,که به نام امام شیعیان و ازادگان جهان امام حسین.ع. این ماه عزیز مزین شده است. امیدوارم نه در حرف بلکه در عمل همه ما حسینی باشیم.

بدون مقدمه  گریزی کوتاه به مطلب میزنیم.

درسال۷۶که نزدیکترین افراد به حلقه قدرت و ثروت هم در قوه تخلیلشان نمیگنجید. رییس دولت های هفتم و هشتم برای اکثریت اراء رقیب خود ناطق نوری را شکست داد و پیروز انتخابات گردید.

شورو شوقی عظیمی در بین اکثریت مردم به راه افتاد. و احزابی که تادیروز نامشان چپ و راست بود. پوست انداختند و یکی نام و واژه مقدس اصولگرایی را مصادره کرد و دیگری اصلاحطلبی نام گرفت.

خوب یادم است قریب به بیست سال پیش وقتی دوستانم با احساسات خاص جوانی به این موضوع میپرداختند.و نظر من را جویا میشدند. در جواب میگفتم.شما کدام اصولگرا و اصلاحطلب یا چپ وراست را میگویید؟

ایا شما واقعا اعتقاد دارید که چپ و راست وجود دارد؟

خیر چپ و راست وجود خارجی ندارد. و اینها ما را چپ وراست کرده اند.روزها ما را بجان همدیگر میاندازند و شب ها همه دور یک سفره دور هم جمع میشوند وبه  ریش ما میخندند و پول نفت وگازو سهام وصادرات و واردات را بین خود تقسیم میکنند.

 خیلی سال طول کشید که بعضی از دوستان متوجه این مساله بشوند و خیلی‌های دیگر هم هنوز خواب چپ و راست را میبینند.

دوازده سال طول کشید تا نماد چپ و راست در انتخابات  سال ۷۶ و رییس جمهور هشت سال قبل از انان (چپ وراست وکارگزار)در سال ۸۸علنا دور یک میز بنشینند و نقشه عدم انتخاب مجدد دکتر احمدی نژاد را در دوم به هر شکل ممکن ولو با ریخته شدن خون جوانان وطن بکشند.

اری هنوز هم عده ای توهم چپ و راستی دارندو احساس میکنند. که این احزاب وجود خارجی دارند.

انگار فراموش کرده اند که همین انتخابات دورگذشته عالیجنابان سرخ پوش و خاکستری محمدرضا عارف را وادار کردند تابه نفع اقای روحانی  راستی و اصولگرا کنار بکشد.

و یا همین چند ماه پیش وقتی با هلهله و شادی پیروزی لیست امید را در مجلس جشن گرفتند و بیش از ۱۵۰نفر بظاهراعتدال و اصلاح طلب دور هم جمع شدند تا پاداش محمدرضا عارف رابه خاطر  کناره گیری ایشان به دستور عالیجنابان با ریاست مجلس  به ایشان جبران نمایند. اما در روز رای گیری حلقه قدرت و ثروت چپ وراست دروغین بفرما را برای لاریجانی زدند.

این را خدمت عزیزان مطرح نمودم که اگر هنوز بر این باور هستند که چپ وراست وجود خارجی دارد.از این توهم بیرون ایند.

اما احمدی نژاد اصولا کجای این بازی بزرگان صفحه شطرنج سیاسی قراردارد.شایدبتوان گفت: که احمدی نژاد اشتباهی و از روی غفلت چپ وراست دروغین برمسند قدرت نشست.

درست مثل سربازی که در هیاهوی بازی شطرنج که وزیر و رخ وفیل واسب درگوشه ای از صفحه  درگیر کیش مات همدیگر هستند. ناگهان سربازی خود را به نقطه اخر صفحه شطرنج میرساند و به وزیر نیرومندترین مهره شطرنج تبدیل میگردد. اگرشطرنج باز خوبی باشید. باوزیر  میتواند چند اسب و رخ وفیل را حریف باشید.

.

اری احمدی نژاد انقدر در صفحه سیاست ایران ریز بود که به چشم هیچ سیاست مداری در دور اول نیامد.و اگر در مرحله دوم میاندوره ای  از او حمایت کردند. حمایت کردن و یانکردشان تاثیری نداشت. بخاطر اینکه رقیبش مغضوب اکثریت ملت ایران بود.

چند طرفدار درجه سه و چهار دکتراحمدی نژاد به بیت هر سیاست مدار درجه اول و دوم میرفتند. هیچکس نبود که روی او شرط ببندد.و اکثرا عالیجنابان بظاهر اصولگرا با تمسخر به این قضیه برخورد میکردند.

احمدی نژاد در کمال ناباوری عالیجنابان سال۸۴رییس جمهور ایران گردید.و چون خود را وام دار اشخاص حقیقی و حقوقی نمیدانست. بجای خدمت به اربابان قدرت و ثروت کمر خدمت به توده فقیر جامعه بست.

اربابان قدرت و ثروت که موقعیت خود را در خطر میدیدند  با همه ابزار کمر به نابودی او بستند.

و انقدر به قدرت خود ایمان داشتند.که به پادشاه وهابی سعودی وعده نابودی شش ماهه اش را دادند.

انان که ثروت مملکت را بین چند ده نفر از یاران خود تقسیم کرده بودند. هر روز یک بحران اقتصادی برای دولتش بوجود میاوردند.

یه روز قحطی نخود داشتیم,یک روزبرنج  یک روز اهن بود یک روز طلا یک روز مسکن بود یک روزسهام و….

من خود بچشم خود بحران نمک را هم مشاهده نمودم.وقتی همکارم دهها بسته نمک گرفته بود و سوال میکردم این همه نمک را برای چه چیزی میخواهی گفت:مگه نشنیده ای قحطی نمک امده است و هیچگاه نتوانستم راضی اش کنم که این خبر کذب میباشد و حداقل تو این یه قلم قحطی بوجود نمیاید.وما خودمان میتوانیم باجوشاندن اب دریا در هرلیتر سیصد تا چهارصدگرم نمک بدست بیاوریم.

و یا وقتی دکتر الهام سخنگوی دولت نهم در سیمای جمهوری اسلامی بیان نمود که یکی از بانکهای خصوصی بیش از هزار میلیاردتومان درتهران اپارتمان خریداری نموده است و در کمتر از چند ماه قیمت مسکن دوبراب

ر شده است.ولی اصراری بر فروش منازل خود ندارد.ما ناچارا مجبوریم برای اپارتمان های خالی از سکنه مالیات وضع کنیم.

اری عزیزان در این مدت هم عده ای خبرنگار

خریداری شده  بر این اتشی که نه فقط دود ان بچشم مردم میرفت.بلکه اتش به زندگی مردم زده بود هرچه بیشتر میدمیدند.تابلکه عده قلیلی از مسند نشینان اریکه قدرت خود و اقازاده هایشون دوباره به قدرت باز گردند.

باان همه  بحرانهایی که دراین مملکت بوجود اوردند. فقط میتوان دست خداوند راکه به یاری این ملت نجیب و خدمتگزار  محبوبشان امده بود,مشاهده نمود.

.

سال۸۸با ان همه سم پاشی که در جامعه بوجود اورده بودند. دکتر احمدی نژاد رایی اوردند که در تاریخ انتخابات های جمهوری‌اسلامی بی بدیل بوده است.

اما اینبار دیگر موجودیت انان درخطر بود. باید برای ماندن از اغفال جوانان نهایت استفاده را کرد.

شیرینی ان انتخابات  را انچنان تلخ نمودند که هیچگاه دشمن اینچنین امیدوار به نابودی انقلاب اسلامی نگردیده بود.

اوباما دوروز قبل (بیست خرداد هشتادوهشت)طی نامه ای به مقام معظم رهبری شرایط ایران را برای مذاکرات اتمی پذیرفته بود و تا فتح عزتمندانه اتمی فقط یک قدم فاصله داشتیم.

ناگهان ورق برگشت.دشمن که تا دیروز از دور مارا فقط میتوانست رصد کند. اینجا در مهمترین مراکز سیاسی و امنیتی ما ادمهایی را داشت که قشنگ به او مشاوره میدادند.

مثلا فرزند رییس تشخیص مصلحت نظام بدنبال وصل شدن به سناتورهای امریکایی بود که بدنبال تحریم های بیشترایران بودند.(لینک نیک اهنگ کوثر رادر اپارات مشاهده نمایید)

حرف و سخن فراوان است.فقط میتوانیم افسوس بخوریم که با روحیه ای که احمدی نژاد سراغ داریم شمشیر عدالت خیلی به گردن غارتگران بیت المال نزدیک شده بود.اما افسوس که مردم تهران فریب فریبندگان  را خوردند.

.

و اتفاقی که احمدی نژاد دراین دوره داشت رقم میزد مثل همه کارهای دیگر که به او درارتباط است در نوع خودش بی بدیل بود.

کمتر شهری و حتی بخشی درایران بود که به صورت خودجوش  گروهها وکمپین های احمدی نژادی تشکیل نداده باشند.

مردم اینبار میخواستند اگاهانه به چپ و راست دروغین نه بگویند.

اما در اردوگاه احمدی نژاد واژه هایی مثل ولایت پذیری.عدالت.ارزشهای دینی و ملی و انقلابی جایگاه خاصی دارند.

 و حاضر نیستند مثل دلسوزان دروغین انقلاب و اسلام همه چیز را فدای منافع شخصی خود کنند.

درپایان  تأملی بر این گفته مقام معظم رهبری میکنیم که میفرماید:با امدن شما(دکتراحمدی نژاد)جامعه دچار دوقطبی خواهد شد.براستی مگرالان جامعه دوقطبی نیست.و ایا این چپ و راست هر دو یک قطب هستند.و ایا مقام معظم رهبری هم مثل حقیر براین باور هستند که چپ وراست وجود خارجی ندارد.یا ایشان از اسراری اگاه هستند.و از این نگرانند که عده ای فرصت طلب و فصولگرا اصل وماهیت انقلاب را بخطر بیندازند.وهزینه های جبران ناپذیری مثل سال هشتاد و هشت  بر کشور تحمیل کنند.

و باید گفت :خوش بحال اصولگراهای دروغین و خوش بحال تر نسیب اصلاحطلبان بظاهر اصلاحطلب گردید.که دیگر رقیب قدری در میدان ندارند.

اما این جماعت فکر میکنند.که احمدی نژاد تمام شده است.و دوباره بیاد قدیم ها دور یک سفره مینشینند و دیگر دغدغه دزدگیر بیت المال را نخواهندداشت.

فقط یه تلنگر کوچکی به انان میزنم. که حضرت اقا به دکتر احمدی نژاد به عنوان برادر مومن خود فقط توصیه کرده اند که این دور در انتخابات شرکت نکنند.نگفته اند که شما از کسی حمایت نکنید.مگر در این زمینه هم معظم له نظر خاصی داشته باشند.

ولی قطعا اگر گزینه های انتخابی ما از محارم دکتر احمدی نژاد نباشد.(متاسفانه در اردوگاه دکتر احمدی نژاد کسی نیست که کاریزمای ایشان را داشته باشد.و اگرهم باشد از فیلتر تاییدصلاحیت شورای نگهبان عبور نخواهد کرد).قطعا فصولگرایانی که حقوق نجومی میگیرند و اشرافی زندگی میکنند نخواهد بود.

به امید ظهور امام زمان.عج.که با امدنش بهار هم خواهد امد.

ارادتمند همه عزیزان سیدسعادت الله حسین پور دهبزرگ

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *