آخرین اخبار

فرافکنی عدل در پاسخ به اشرافی گری فرزندان

عدل هاشمی از پاسخگویی شفاف نسبت به اشرافی گری فرزندانش خودداری کرد

اشتراک گذاری
01 مهر 1395
کد مطلب : 685

انتشار تصاویر خوشگذرانی های گران قیمت فرزندان نماینده مردم محروم کهگیلویه،لنده،بهمئی و چرام در رسانه های استان بازتاب گسترده ای داشت.

عدل هاشمی پور  درگفتگو با آواي جنوب پیرامون پاسخ به این موضوع بدون اشاره به اصل موضوع و اینکه آیا با نزدیکان خود برخوردی خواهد داشت اظهارداشت:اگر هر انسان عاقلي بخواهداهداف و وظايفي كه به درستي براي خدمت كردن به مردم طراحي كرده است تا به اهداف مورد نظرش برسد هرگز وارد حاشيه ها نخواهد شد.
هاشمي پور ادامه داد:اگرهدف خدمت به مردم باشد،انسان عاقل وارد حاشيه نمي شود،بلكه براي كاركردن با تعامل ،وحدت و همكاري فرصت ها را غنيمت مي داند و براي خدمت به مردم در اين راه بايد سعي كند وارد حاشيه ها نشود و من اين قول را به مردم حوزه انتخابيه خود خواهم داد كه وارد حاشيه ها نشوم.

t_18557_320x235_photo_2016-09-17_01-21-23

عضوكميسيون انرژي مجلس شوراي اسلامي بيان كرد:امروز خوشحال هستم كه شعارها و وعده هايمان به مردم در حال عملي شدن است و مشخص و طبيعي است در چنين فضايي بخواهند حاشيه درست كنند،اما من به عنوان نماينده مردم كهگيلويه بزرگ فقط به دنبال استفاده از فرصت ها براي خدمت به مردم هستم.
عدل هاشمي تاكيدكرد:قبلا هم گفته ام و بازهم تكرار مي كنم عدل هاشمي بعنوان فرزند و خادم مردم كهگيلويه بزرگ به هيچ وجه واردحاشيه نمي شود ، بلكه امشب براي اقدامات نتيجه بخش پتروشيمي دو ركعت نماز شكر به جا خواهم آورد.
هاشمي پورتصريح كرد: تنها چيزي كه فقط به آن فكر مي كنم كار،كار و كار است و امروز مطمئن هستم كه اين دعاي خير مردم منطقه است كه باعث شده در اين مدت كوتاه كارها و برنامه هايماندر حال عملی باشد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “فرافکنی عدل در پاسخ به اشرافی گری فرزندان”

  1. محمو گفت:

    چرا حاشیه میرود وجواب اصل موضوع را نمی دهد چرا فرزندش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *