آخرین اخبار

ادعای منصوریان؛ شاید نیم‌فصل از استقلال بروم/ از لیگ انگلیس پیشنهاد مربیگری داشتم

در حالیکه به اعتقاد اکثر اهالی فوتبال علیرضا منصوریان نتوانسته موجبات رضایت هواداران استقلال را در این فصل برآورده کند، اظهارات جدید و البته کمی عجیب این سرمربی حیرت همگان را برانگیخته است؛ «من سال گذشته از لیگ یک انگلیس پیشنهاد مربیگری داشتم اما صبر کردم در لیگ ایران کتک بخورم بعدا به سراغ این […]

اشتراک گذاری
29 September 2016
کد مطلب : 1284

در حالیکه به اعتقاد اکثر اهالی فوتبال علیرضا منصوریان نتوانسته موجبات رضایت هواداران استقلال را در این فصل برآورده کند، اظهارات جدید و البته کمی عجیب این سرمربی حیرت همگان را برانگیخته است؛

«من سال گذشته از لیگ یک انگلیس پیشنهاد مربیگری داشتم اما صبر کردم در لیگ ایران کتک بخورم بعدا به سراغ این پیشنهادها خواهم رفت.در ایران ماندم تا مدیریت و قدرت رهبری را یاد بگیرم». این صحبت‌های کارلوس کی‌روش یا هر کدام از مربیان خوب خارجی حاضر در لیگ ایران نیست.  بلکه ادعا سرمربی جوان استقلال است. علیرضا منصوریان در حالی خبر از پیشنهاد مربیگری در یکی از معتبرترین لیگ‌های اروپایی می‌دهد که در هدایت استقلال با مشکل مواجه شد و از هفت بازی نخست لیگ تنها یک برد کسب کرد.

البته سرمربی آبی‌ها به همین هم بسنده نمی‌کند و از دریافت پیشنهاد جدید از انگلیس و احتمال جدا شدن در نیم فصل از جمع آبی‌ها می‌گوید. منصوریان در حالی می‌گوید احتمال دارد در میانه راه استقلال را رها کند که همین حالا هم هر روز شایعه برکناری‌اش به گوش می‌رسد.

در این شرایط مشخص نیست این ادعای منصوریان چقدر با واقعیت همخوانی دارد. از کار کردن هر روزه با ترس برکناری تا ادعای پیشنهاد از لیگ انگلیس.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *