آخرین اخبار

وعده شتاب در روند ساخت بزرگترین مجتمع فرهنگی هنری جنوب کشور در یاسوج

معاون‌هماهنگی امور عمرانی استاناری کهگیلویه وبویراحمد گفت: پروژه تالار مرکز فرهنگی هنری یاسوج پس از سال ها بلاتکلیفی فعال خواهد شد.

اشتراک گذاری
06 December 2023
کد مطلب : 140155

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان به نقل از فارس ، علی محمد روستا در ‌بازدید از پروژه تالار فرهنگی یاسوج گفت: این پروژه  به متراژ حدود ۲۳ هزار مترمربع در کنار پارک مهرورزی با پیشرفت فیزیکی تقریبی ۴۵ درصد در سال ۱۳۸۷ کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

معاون عمرانی استانداری گفت با توجه به اینکه در چند سال گذشته عملیات اجرایی این پروژه متوقف بود و با پیگیری های صورت گرفته از طرف استاندار مقرر شد با مشارکت بخش خصوصی طی سه سال توسط سرمایه گذار پروژه تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه تاکنون مبلغی نزدیک ۴۳۲ میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شده، گفت: تکمیل این ‌پروژه یکی از اولویت های در دستور کار معاونت عمرانی است که متاسفانه در این‌ چند سال مسکوت و بلاتکلیف رها شده بود.

به گفته معاون ‌هماهنگی امور عمرانی نیاز استان‌ به یک مرکز درخور و شان فرهنگی وهنری و کمبود چنین مرکزی در استان‌ باعث شد که عزم‌ خود را جزم کنیم تا این ‌پروژه بیش از این سنواتی نشود و به هر طریق ممکن‌ آن را فعال و در یک بازه زمانی معقول افتتاح کنیم.

روستا افزود: تکمیل و تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام در دستور کار معاونت عمرانی قرار دارد و بهره برداری از این ‌پروژه نویدبخش آغاز فعالیت های خوب فرهنگی هنری برای مردم فرهنگ دوست استان و هدیه ای به اهالی فرهنگ و هنر است.

 پایان پیام/


این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *