آخرین اخبار

بررسی وضعیت نقاط حادثه‌خیز و پروژه‌های راهداری شهرستان باشت

وضعیت نقاط حادثه‌خیز و پروژه‌های راهداری شهرستان باشت توسط مسوولان استانی و شهرستانی مورد بازدید قرار گرفت.

اشتراک گذاری
08 December 2023
کد مطلب : 140213

به گزارش خبرگزاری فارس از باشت، نادر گرامی فرماندار شهرستان باشت و حمیدرضا پیمان‌جو مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به همراه معاونین و کارشناسان، بخشدار بوستان، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با حضور  میدانی در محل اجرای پروژه های در دست اقدام و حذف نقاط حادثه‌خیز در محورهای مواصلاتی این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان روند کار قرار گرفتند.

نماینده عالی دولت در شهرستان باشت گفت: خوشبختانه راهداری باشت برای تکمیل و اجرای پروژه‌های تعریف شده تاکنون عملکرد قابل قبولی داشته است و حتی در زمنیه جذب اعتبارات نسبت به سال‌های گذشته بسیار موفق عمل کرده به طوری که تعداد پروژه‌های راهداری امسال نسبت به دو سال گذشته ۸۰ درصد افزایش داشته که این اقدام نویدبخش اتقافات خوب در حوزه راهداری باشت برای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مردم و بهبود وضعیت پروژه های شهرستان است.

در این برنامه مسولان استانی و شهرستانی از پروژه پل بریم، کمربندی چاه تلخ و روستاهای آنتنی-روکش آسفالت چاه تلخ به ده بزرگ،-پروژه بهسازی و آسفالت جاده تکیه-پروژه تکمیل راه روستایی پشتکوه، آبدهگاه، بوسنگان به بیدک و چاه تلخ -پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی ده بزرگ، هزیم میانه و پیچاب به اشکفت شاه و شهرک خزیون-فاز اول و دوم لار به شاه بهرام بازدید کردند.

 گرامی فرماندار باشت مساعدت و همکاری ویژه اداره کل استان را در راستای تکمیل و اجرای پروژه های مذکور از مدیرکل خواستار شد.

 پیمان جو، مدیرکل راهداری استان کهگیلویه و بویراحمد در این بازدیدها ابراز امیدواری کرد با تامین به موقع اعتبارات، این پروژه ها تا پایان فصل کاری امسال به اتمام و بهره برداری برسد.

پایان پیام/


این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *