آخرین اخبار

ارائه آموزش‌های امدادی به بانوان مددجوی کمیته امداد باشت

رئیس کمیته امداد باشت گفت: با هماهنگی و همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان طی یک سال گذشته چندین نفر از بانوان در قالب طرح ملی یاس آموزش‌های امدادی و مهارت‌های کارآفرینی را فرا گرفته‌اند.

اشتراک گذاری
02 December 2023
کد مطلب : 140001

به گزارش خبرگزاری فارس از باشت، لیلا برماس اظهار داشت: با هماهنگی و همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان  طی یک سال اخیر تعدادی از بانوان ۲۵ تا ۴۰ سال تحت پوشش کمیته امداد در قالب طرح ملی یاس آموزش‌های امدادی و مهارت‌های کارآفرینی را فراگرفته‌اند.

رئیس کمیته امداد باشت با اشاره به اینکه هدف اصلی این نهاد توانمندسازی خانواده‌ها جهت رسیدن به خودکفایی در زمینه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است، ادامه داد: امیدآفرینی و ایجاد نشاط برای خانواده‌ها در کنار تاب‌آوری و آمادگی‌های روحی و جسمی همگانی در برابر مخاطرات از نتایج این طرح به شمار می‌رود.

وی افزود: شرکت کردن بانوان در اجتماع و انجام خدمات اجتماعی از دیگر دستاوردهای طرح ملی یاس (یاران آسیب‌ستیز) است، حضور زن در عرصه اجتماع، از جمله مسیرهای توانمندسازی خانواده‌ها در زمینه اشتغال و کارآفرینی است.

برماس با اشاره به اهمیت اشتغال آفرینی، تصریح کرد: اگر بتوانیم یک فرد از هر خانواده را به اشتغال با درآمد پایدار برسانیم بسیاری از مشکلات آن خانواده حل می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رسانه ابزاری قدرتمند برای رفع مشکلات مردم است، استفاده از این ظرفیت برای تبیین فعالیت‌های انجام شده با هدف امید‌آفرینی در بین عموم مردم باید مورد توجه قرار بگیرد.

پایان پیام/


این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *