آخرین اخبار

ابراز رضایت استاندار کهگیلویه وبویراحمد از تلاش‌های جهادی مدیرکل کمیته امدادامام(ره)

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با ابراز رضایت از اقدامات مدیرکل کمیته امداد استان گفت: مدیرکل کمیته امداد با تلاش جهادی درصدد رفع مشکلات مردم است.

اشتراک گذاری
02 December 2023
کد مطلب : 140005

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان به نقل از فارس ، سیدعلی احمدزاده روز شنبه به مدت سه ساعت در محل سامانه سامد ۱۱۱ به درخواست های مردمی پاسخ داد.

در این برنامه مطالب و مشکلاتی مطرح شد که سال ها بلاتکلیف بوده و از رفع نشدن آن مدت زیادی می گذشت و بیشتر به حوزه قوانین بالادستی مربوط بود.

عده ای هم خواهان این بودند که اکنون در دولت مردمی اوضاع فرق کرده و با توجه به حضور دولت مردمی و برگزاری دیدارهای چهره به چهره مردم با مسئولان برای رفع مشکلاتشان باید چاره اندیشی شود.

موضوع مهم دیگر اینکه مراجعه کنندگان برای پیگیری درخواست ها و رسیدگی به کارشان و رفع مشکلات خود فرم ارتباط مردمی با دستور صادر شده از سوی استاندار دریافت می کنند تا مراحل بعدی و جواب گرفتن برایشان مشخص و حتمی باشد.

در این دیدار استاندار ضمن شنیدن مطالبات و درخواست‌های مطرح شده در حوزه وظایف و اختیارات راهنمایی و دستورات لازم را برای ۷۶نفر از متقاضیان صادر کرد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار اظهار داشت: رفع مشکلات مردم، جلب اعتماد و اطمینان آنها و ایجاد امید در مردم را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و برای این منظور برنامه های متفاوت برگزار می کنیم.

احمدزاده به حضور میدانی معاونین خود و مدیران دستگاه های اجرایی و مسئولین محلی در این برنامه ها در کنار خود برای چاره اندیشی و رفع سریع مشکلات مردم اشاره کرد و گفت: این دیدارها بین مسئولین نهادینه شده است که خواسته‌ای مردم داشته اند و به صلاح است محقق شود.

احمدزاده به درخواست بالای مردم برای اشتغال و کمک های تسهیلاتی اشاره کرد و گفت ما در برنامه های ملاقات مردمی، سفرها و دیدارها متوجه بیشتر خواسته و مشکلات مردم شده‌ایم و استفاده مردم از اختیارات مسئولین، گسترش خدمت و فعال کردن و بهره‌گیری از ظرفیت های استان ملاک کار مدیران شده است.

استاندار با بیان اینکه برخی درخواست ها جنبه شخصی دارد و برخی عمومی است تاکید کرد در هر دو زمینه مسئولین وظیفه دارند تا به سرانجام رسیدن درخواست ها موضوع را مد نظر داشته باشند.

وی در پاسخ به کسانی که درخواست اشتغال داشتند، گفت: پتروشیمی گچساران و دهدشت به دنبال جذب نیرو از طریق آزمون هستند که فرصت خوبی برای جذب متقاضیان کار است.

احمدزاده با اشاره به برنامه دولت برای شناسایی کسانی که دچار فقر مطلق هستند، گفت: حمایت از این افراد در دستور کار دستگاه‌های متولی قرار داشته باشد.

وی بر حمایت دستگاه های بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) به نیازمندان تاکید کرد و گفت: رفع فقر مطلق از برنامه های دولت است.

احمدزاده در پایان از تلاش ها و پیگیری های قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد استان که در این برنامه حضور داشت، قدردانی کرد و گفت: مدیرکل کمیته امداد به صورت جهادی در تلاش برای رفع مشکلات و دغدغه های افراد تحت حمایت این نهاد استان است.

پایان پیام/


این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *