آخرین اخبار

۴۶۳۵ نفر داوطلب کنکور در شهرستان کهگیلویه رقابت می کنند 

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ فرماندار کهگیلویه گفت :چهار هزار و ۶۳۵ نفر داوطلب کنکور در ۹ حوزه امتحانی در کهگیلویه در پنج گروه آزمایشی و در تاریخ مشخص به رقابت می پردازند. دارا کریمی نژاد در نشست هماهنگی برگزاری مطلوب آزمون سراسری در دهدشت اظهار کرد: کنکور سراسری ۱۴۰۰ از تاریخ چهارشنبه ۹ تا […]

اشتراک گذاری
۰۵ تیر ۱۴۰۰
کد مطلب : 64647
۴۶۳۵ نفر داوطلب کنکور در شهرستان کهگیلویه رقابت می کنند 

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ فرماندار کهگیلویه گفت :چهار هزار و ۶۳۵ نفر داوطلب کنکور در ۹ حوزه امتحانی در کهگیلویه در پنج گروه آزمایشی و در تاریخ مشخص به رقابت می پردازند.

دارا کریمی نژاد در نشست هماهنگی برگزاری مطلوب آزمون سراسری در دهدشت اظهار کرد: کنکور سراسری ۱۴۰۰ از تاریخ چهارشنبه ۹ تا ۱۲ تیر به مدت چهار روز در پنج رشته تحصیلی برگزار می شود که تمامی این آزمون ها طبق روال سال های گذشته و در ۹ حوزه امتحانی  برگزار می شود

وی با بیان اینکه به فضاهای بیشتری به لحاظ امکانات و فاصله گذاری اجتماعی در شرایط کرونا نیاز داریم تصریح کرد: در راستای برگزاری هرچه مطلوبتر امسال امکان استفاده از فضای مصلای بزرگ شهر دهدشت با گنجایش ۶۰۰ نفر  جهت برگزاری کنکور ۱۴۰۰ فراهم شده است.

وی با تاکید بر همکاری و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری مطلوب آزمون سراسری گفت: با توجه به اهمیت این آزمون، طی  چند روزی که کنکور برگزار می شود، علاوه بر امادگی های لازم در خصوص شرایط سرمایشی تحت هیچ شرایطی نباید شاهد قطعی برق در این مدت باشیم چه بسا این مورد باعث ضایع شدن تلاش چند ساله عزیزانمان شود.

وی همچنن خواستار استقرار تمامی الزامات بهداشتی در حوزه های امتحانی شد و بیان کرد آمادگی و استقرار نیروی انتظامی به لحاظ امنیت آزمون و کارشناسان بهداشتی و آمبولانس در محل حوزه های امتحانی از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، فرماندار شهرستان کهگیلویه ابراز امیدواری کرد که با هم افزایی دستگاهها ی شهرستان این آزمون همچون گذشته به خوبی برگزار شود.

انتهای پیام

منبع خبر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *