آخرین اخبار

افزایش شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار جانباختگان کرونایی استان به ۶۹۶ نفر خبر داد و گفت: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک هم استانی بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد. پرویز یزدان‌پناه افزود: هم اکنون ۱۶۷ بیمار در بیمارستان های استان بستری […]

اشتراک گذاری
26 June 2021
کد مطلب : 64650
افزایش شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری ۱۹آبان ؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار جانباختگان کرونایی استان به ۶۹۶ نفر خبر داد و گفت: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک هم استانی بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

پرویز یزدان‌پناه افزود: هم اکنون ۱۶۷ بیمار در بیمارستان های استان بستری هستند که ۵۹ نفر از این بیماران مبتلای قطعی و ۳ نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

وی اظهار کرد: از مجموع مبتلایان به کرونا ویروس در کهگیلویه و بویراحمد ۴۹۸۴۱ نفر بهبود یافته گزارش شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: از ۱۸۹ نمونه پی سی آر دریافت شده از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج حدود ۲۲ درصد موارد مثبت بودند که بیشترین موارد مثبت در شهرستان های بهمئی، بویراحمد و چرام بود. همچنین از ۸۴ نمونه رپید تست ۱۰ درصد موارد مثبت و عمدتا در شهرستان های گچساران، بهمئی و بویراحمد هستند.

یزدان پناه عنوان کرد: روند افزایشی کرونا در استان شروع شده و در مسیر صعودی قرار دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ وی خاطرنشان کرد: کاهش سطح رعایت مقررات بهداشتی به خصوص افزایش تجمعات و دورهمی‌ها منجر به شیوع بیش از پیش کرونا در این استان شده است.

انتهای پیام

منبع خبر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *