آخرین اخبار

بازی زیرکانه “تاجگردون” در تغییر مدیران گچساران!

روزگذشته خبر تغییر مدیر جهادکشاورزی گچساران در رسانه ها پیچید و از قول او(پورالحسینی) این تغییر بدون کوچکترین اطلاعش انجام گرفته است. البته تغییر در ادارات جز توسط استانداری و زیر مجموعه های وابسته به دولت امکان پذیر نیست،امادر شهرستان گچساران با توجه به نداشتن نماینده در مجلس شورای اسلامی، بازهم پرنفوذ ترین فردی که […]

اشتراک گذاری
23 November 2020
کد مطلب : 57170
روزگذشته خبر تغییر مدیر جهادکشاورزی گچساران در رسانه ها پیچید و از قول او(پورالحسینی) این تغییر بدون کوچکترین اطلاعش انجام گرفته است.

البته تغییر در ادارات جز توسط استانداری و زیر مجموعه های وابسته به دولت امکان پذیر نیست،امادر شهرستان گچساران با توجه به نداشتن نماینده در مجلس شورای اسلامی، بازهم پرنفوذ ترین فردی که نزدیکی فکری و دوستانه با بدنه استانداری و دولت دارد، “غلامرضا تاجگردون” است!.

 اینکه نماینده سابق گچساران در مجلس در مواقع مختلف بدون داشتن هیچ گونه مسئولیتی اظهار نظر می کند و آنطرف هم مهره های موثر خود از حیث پشتوانه “طایفه ای و فکری” را با مدیران از نظر سوخته!!!، در ادارات شهرستان عوض می کند و بعد با فرافکنی ، مظلوم نمایی و دلسوزی برای آنها عزا می گیرد، بازی زیرکانه ای ست که تنها از تاجگردون برمی آید؟!.

هرچند در گذشته با تغییر مدیرکل بحران، وی به دفاع از مدیرکل بحران درآمد و استانداری را متهم کرد، که اگر دعوای چند مدت اخیر “جمالی_ تاجگردون” را کنار بگذاریم، قطعا تغییر آن روز “محمدی تبار” حکم دیروز “پورالحسینی” برای تاجگردون را داشت!.

 البته تاجگردون در این مدت نشان داده که فتح غیرمستقیم کرسی نمایندگی مجلس در میان دوره ای ۱۴۰۰برایش بسیار هم مهم است،بنابراین مهره های مدیریتی وی تنها حرکت کردن شان برای او ارزشمند است و نه خود مهره ها!.

هرچند باید خود را آماده کنیم که در آینده، بیشتر شاهد مدیرانی باشیم که حکم پیراهن عثمان را برای او بازی کنند.

علیرضا اسماعیلی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *