آخرین اخبار
اشتراک گذاری
05 June 2019
کد مطلب : 28550

نامزد نهایی مورد حمایت اصولگرایان و جبهه انقلابی شهرستان‌های بویراحمد و دنا مشخص گردید.
 عصر دیروز (دوشنبه ۱۳ خرداد ماه ۹۸) شورای اصولگرایان و جبهه انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور نمایندگان این شورا در شهرستان‌های بویراحمد و دنا برگزار گردید، تشکیل جلسه داد.
بنا بر این گزارش، در این جلسه اعضای شورای اصولگرایان بالاخره نامزد نهایی مورد حمایت این جریان در انتخابات مجلس آینده (اسفندماه ۹۸) را مشخص کردند. اعضای این شورا بعد از استماع نظرات نامزد پیشنهادی و بیان سؤالات سپس تصمیم گیری نهایی بود.
 کریم فرخیانی به عنوان نامزد پیشنهادی دعوت شده در این جلسه، در ابتدا به بیان بیوگرافی خود پرداخت و همچنین در رابطه با رزومه کاری و اجتماعی و همچنین برنامه‌های خود برای فعالیت انتخاباتی و نهایتاً سبد رأی خود توضیحاتی داد.
 در ادامه اعضاء نیز به بیان دیدگاه‌ها و سؤالات خود پرداختند و در جمع بندی نهایی با نظر «اکثریت مطلق» اعضاء کریم فرخیانی به عنوان نامزد نهایی این جریان تعیین شد. قرار بر این است که در روزهای آینده در یک جلسه عمومی با نخبگان انقلابی و اصولگرایی شهرستان‌های بویراحمد و دنا، وی به طور رسمی معرفی گردند. تعدادی از اعضاء شورای مرکزی اصولگرایان و جبهه انقلابی استان و شهرستان‌های بویراحمد و دنا که از سوی ستاد مرکزی کشوری تعیین شده‌اند، عبارتند از: استاد هدایتخواه، دکتر فیاض بخش، الله کس راهی، حجه الاسلام شجاعیان، حجه الاسلام پناهی، حجه الاسلام جعفری، حجه الاسلام غفاری، دکتر امیدی پور، دکتر دهراب پور، دکتر پیوند، شکرالله امامی، رحمان فاضلی، تقویان، پیشرو، دلباز مقدم، دکتر خلیفه خلقی پور، علی سینایی، کورش درخشان زاده، جهان، سردار جعفری، حبیب الله پیشوا، علی محمد دانشی و تعدادی دیگر از نخبگان جریان انقلابی و اصولگرایی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۲ responses to “کاندیدای اصولگرایان بویراحمد و دنا معرفی شد”

 1. علی says:

  دکتر دهراب پور نه حضور داشتند و نه حضور پیدا میکردند ، این خبر کذب محض است .
  کسی رو که آدم نمیشناسد چطوری باید نماینده یک مجموعه ای باشد که درون آن کسانی هستند که راحت می‌توانستند این انتخابات به نفع آنها تموم بشه.
  بهترین گزینه برای اصولگرایان ابتدا حاج دهراب پور بودند بعد روشنفکر
  هدایت خواه چهره ی انتقام جویانه و قدرت طلبی و خودشیفتگی خود را کاملا عریان کرد

 2. امیرظهوریان says:

  هدایت خواه کاندید اصولگرایان است

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *