آخرین اخبار

پای خیلی‌ها در کارخانه قند یاسوج گیر است/مقابل واگذاری غیر قانونی کوتاه نمی‌آییم

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت: مقابل واگذاری غیر قانونی کارخانه قند یاسوج کوتاه نمی‌آییم.

اشتراک گذاری
02 June 2019
کد مطلب : 28518

به گزارش ۱۹ آبان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی پس از رویکرد جدید دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد برای ورود به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و پیگیری ماجرای پتروشمی مارگون، احقاق حق بخشی از مطالبات کارگران سد چم شیر گچساران و سایر پیگیری های انجام گرفته شده، نشان داده است که این مطالبه گری دانشجویی ریشه در اصولی همانند جدیت در پیگیری امور، عاری بودن از جریانات سیاسی و سوء استفاده های رسانه ای و همچنین عدم منفعت طلبی شخصی دارد.

به همین دلیل کارگران کارخانه قند یاسوج که خود را در مقابل مشکلات و بی‌توجهی مسئولان استان تنها می بینند در دیداری که با دانشجویان استان داشتند، خواستار ورود دانشجویان برای مطالبه پیرامون واگذرای کارخانه قند و بیکاری کارگران شدند.

امید مظلوم دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ضمن تشکر از اعتماد نمایندگان کارگران در این خصوص عنوان کردند که دانشجویان، ورودی جدی به مسئله کارخانه قند یاسوج خواهند داشت و تا روشن شدن پشت پرده جریانات این واگذاری و احقاق حق کارگران کوتاه نخواهند آمد.

وی افزود: واگذاری غیرقانونی کارخانه قند به اسم خصوصی سازی هیچ توجیهی ندارد. در این خصوص با همکاری قرارگاه مطالبه‌گر دانشجویی احمدی روشن استان ابعاد دقیق این واگذاری ها و دست به دست کردن کارخانه قند یاسوج را در طول این سال ها بررسی و مطالبه خواهیم کرد.

وی گفت: نقاط کور و قابل تأملی در این واگذاری از بانک به شخص ثالث و بالعکس و از همینطور نحوه اطلاع رسانی و درج آگهی مزایده ای که هیچکس جز یک نفر از آن آگاه نشد،در میان بودن پای چند نفر معدود و ثابت اعم از مدیر و مسئول استانی، وکیل، قاضی و کارشناس در این دست به دست شدن ها، قیمت گذاری های کاملاً مشکوک و…  وجود دارد، که اسناد آن موجود است که در موقع لزوم‌ و فراتر از استان پیگیری و اطلاع رسانی خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *