آخرین اخبار
اشتراک گذاری
31 May 2019
کد مطلب : 28433

پس از انتشار فایل صوتی منتسب به رئیس شورای شهر دوگنبدان وآقای حبیبی، سیدناصر حسینی، رئیس شورای شهر دوگنبدان در واکنش به این موضوع طی بیانیه‌ای نوشته است:

 

بسمه‌تعالی

مردم شریف و شهیدپرور و انقلابی شهرستان گچساران

از محضر خداوند متعال قبولی طاعات و عبادات همشهریان عزیز را برسفره مهمانی باری‌تعالی خواستارم.

برصراط پروژه نخبه‌کشی، طرد وانزوای رقیبان در فضای غبارآلود سیاسی در ایام نزدیک به انتخابات، فرد یا افرادی با تقلید صدای اینجانب و آقای حبیبی با عنوان مکالمه تلفنی و الفاظ رکیک و غیراخلاقی و انتشار آن در فضای مجازی سعی در ایجاد تنش و اختلاف‌افکنی همچنین تخریب اینجانب داشتند تا از این طریق چهره بنده و شورای شهر دوگنبدان را که همواره مدافع حقوق مردم بوده در اذهان عمومی مخدوش کنند، از آنجا که بنده با آقای حبیبی هیچ گونه سابقه اختلافی نداشته و همواره هر دو همکار و کلید حل مشکلات همدیگر بوده‌ایم، مکالمه تلفنی کذایی را رد کرده وباید بگویم هیچگونه اطلاعی از این مکالمه ندارم.

ما در سایه ستار العیوبی خداوند سبحان از هرگونه سخن یا رفتاری که تبر کینهبر قطع شخصیت انسان مومن بزندو در مخالفت با فرمان خداوند قادر متعالی در مسائل شخصی انسان جستجو کند تا از این طریق به منافع دنیوی برسد بیزاریم و تهیه‌کنندگان و منتشرکنندگان این کلیپ راکه مغایر با قانون و درمسیر تشویق اذهان عمومی قدم برمی‌دارند به دست عدل الهی سپرده و از طریق محاکم قضایی برخورد قانونی با منتشرکنندگان اینگونه موارد را پیگیری می‌نمائیم.

سیدناصر حسنی، رئیس شورای شهر دوگنبدان

 

 

همچنین حبیبی شخصی که از وی به عنوان طرف مقابل رئیس شورای شهر دوگنبدان در این فایل صوتی نام‌برده بود در واکنش به این موضوع اظهار کرد: یکی از آموزه‌های مهم تربیتی که مورد تأکید مکتب انسان‌ساز اسلام قرار دارد ضرورت حرمت آبروی دیگران و زود قضاوت نکردن درباره هیچ فرد و اتفاقی است.

این موضوع آن‌قدر مهم است که تجاوز به آبروی دیگران جزء بزرگ‌ترین گناهان محسوب شده و از طرف خداوند وعده عذاب الیم داده‌شده است.

وی افزود: باید عرض کنم از شنیدن این فایل صوتی که منتسب به من و سید ناصر حسینی رئیس شورای شهر دوگنبدان بوده است بسیار متعجب و شوکه شده‌ام.

حبیبی تصریح کرد: ارتباط و دوستی من و آقای حسینی به بیش از ۱۵ سال می‌رسد و ارتباطات ما نه‌تنها شخصی بوده بلکه ما از دیرباز دارای رفت‌وآمد خانوادگی بودیم و هنوز هم این صله‌رحم و ارتباطات پابرجاست.

وی عنوان کرد: متأسفانه فرد یا افرادی بر اساس منافع و مطامع شخصی، گروهی دست به این اقدام شنیع و ضد اخلاقی زده‌اند و با تهیه و انتشار این فایل صوتی که حاوی درگیری لفظی شدید و الفاظ بسیار رکیک و زننده بوده آن را به شخص من و آقای حسینی رئیس شورای شهر دوگنبدان نسبت داده‌اند.

حبیبی با تکذیب وجود اختلاف میان وی و حسینی گفت: من هیچ‌گونه اختلافی با آقای حسینی نداشته و ندارم و این فایل صوتی را نیز به‌شدت تکذیب کرده و عنوان کرد: از طریق مراجع قضایی و انتظامی پیگیر این موضوع هستم.

وی یادآور شد: اقدامات مقتضی در خصوص برخورد و شناسایی عامل تهیه و انتشار این  فایل صوتی ساختگی  در فضای مجازی توسط مراجع قضایی و انتظامی در دست اقدام است زیرا این اقدام نه‌تنها بازی با آبروی من و رئیس شورای شهر دوگنبدان بوده بلکه بازی با شهرستان گچساران در سطح استان و کشور بوده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

One response to “واکنش رئیس شورای دوگنبدان به فایل صوتی جنجالی”

  1. صفدری says:

    آقای حسینی عملکرد شما اینقدر بد بوده که نیاز به خرابکاری نداشته باشه. بهتره بجای پرداختن به این موضوع پرداخت حقوق کارگران رو پیگری نمایید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *