آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۱۶ خرداد ۱۳۹۸
کد مطلب : 28585

به گزارش پایگاه خبری ١٩ آبان ،شنیده ها حکایت از این امر دارد که قرار است غلامرضا تاجگردون فردا صبح جمعه در میان هواداران خویش به ایراد سخنرانی بپردازد .
این سخنرانی که فردا ساعت ۱۰ صبح در تالار فرهنگیان برگزار خواهد شد با توجه به مسائل اخیر در این حوزه از جهاتی دارای اهمیت خواهد بود .
یک منبع آگاه در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن برشمردن اهمیت نشست فردا از آن به عنوان یک زورآزمایی انتخاباتی برای ماههای پیش رو یاد نمود.
حال می بایست با توجه به نارضایتی های موجود در جامعه فردا منتظر سخنان تاجگردون و میزان استقبال هواداران وی در تالار فرهنگیان باشیم .

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۵ پاسخ به “سخنرانی مهم تاجگردون در تالار فرهنگیان / تاجگردون فردا صبح در میان هوادارانش از چه سخن خواهد گفت ؟”

 1. ضد تاج گفت:

  خدایی سیچه ایقد دروغ اینویسی؟ ایسا خو ایگیت اعتقاد و روز قیامت داریم. حداقل ۱۰تا حدیث در مورد دروغ خوندی!! و دونی دروغگو جاش من جهنمه؟ البته اگر واقعا اعتقاد داشته بیت!! والله مو رای و تاجگردون نییوم و ایزنم تا جلوی ورودشه و مجلس بگروم. ولی و ای همه دروغگویی ایشا بدم ایا
  خوت دونی اگه تاجگردون بخوا سخنرانی کنه یه ماه جلوتر یا حداقل یه هفته جلوتر تبلیغاتش شروع ایابو و تبلیغ ایکنن که فلان جا تاجگردون ایخو سخنرانی کنه. نه یو که هیچکس نونهسه بو سخنرانی داره غیر از تو. ولا غیر از تو ایگی صبا من فرهنگیان سخنرانی داره

 2. ناشناس گفت:

  فقط تاج گردان مرد عمل

 3. شهروند گفت:

  خدا عاقبت این مملکت نجات بده ….
  این مردم لیاقتشون همین سیاست مدارهای پول پرست .چه اصلاح طلب چه اصول گرا .

 4. همشهری گفت:

  برادر ضد تاج دیدی که تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها..
  دیدی ی چیزی بود.

 5. Woodrownimisp گفت:

  What can you do for New Years?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *