آخرین اخبار
اشتراک گذاری
۰۶ خرداد ۱۳۹۸
کد مطلب : 28291

 

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد، از دستگیری قاتل ۲۰ ساله در کمتر از ۱۲ ساعت بعد از وقوع قتل در یکی روستاهای این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ١٩ آبان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی کرم بازیان” گفت : در ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد روز پنجم خرداد در پی تماس تلفنی با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ ، مبنی تیراندازی منجر به جرح در روستای فیروزآباد شهرستان بویراحمد ، بلافاصله ماموران پلیس در محل وقوع حادثه حاضر شدند و مشخص شد جوان حدودا ۲۰ ساله با هویت معلوم، اقدام به تیراندازی با اسلحه ساچمه زنی به سمت فردی حدودا ۵۰ ساله از ناحیه شکم نمود که پس از چنین اقدامی،بلافاصله از محل متواری شد.

وی افزود : متاسفانه فرد مضروب بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت و با توجه به حساسیت موضوع، ضمن حضور جناب آقای “مسعوی کوشک” بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد در محل حادثه و انجام تدابیر امنیتی و انتظامی توسط نیروی انتظامی ، دستگیری ضارب (قاتل) در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان بویراحمد و ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت .

بازیان خاطر نشان کرد : مامواران انتظامی با انجام اقدامات پلیسی و با هماهنگی بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد، تحقیقات میدانی گسترده‌ای را آغاز و در کمتر از ۱۲ ساعت از زمان گزارش اولیه ، متهم را شناسایی و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه اسلحه بکار رفته در وقوع این قتل کشف شد ، در ادامه خاطر نشان کرد : متهم در بازجویی اولیه ، به صراحت به قتل با اسلحه ساچمه زنی اعتراف کرد .

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد تصریح کرد : انگیزه و علت وقوع قتل در دست بررسی است و متهم به قتل ، با قرار مناسب ، روانه زندان شد .

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *