آخرین اخبار
اشتراک گذاری
01 June 2019
کد مطلب : 28463

سخن از کسی که ۳۷ سال عمر خود را در میدان های نبرد گذراند دشوار است. واژگان از توصیف رشادات های سرباز مجاهد دوران هشت سال دفاع مقدس، حماسه ساز جبهه های جنوب، غرب، میانی، مدافع حرم، خادم امام حسین(ع) تکاور خستگی ناپذیر عاجزند.

او که ۳۷ سال بیدار ماند تا من و شمای مدیر و بازیگر و برنامه ساز صدا و سیمای استانی دنا آرام در کنار کانون گرم خانواده خوابی ناز داشته باشیم. 

نوذر قدیم، کسی که می توانست در کنار خانواده اش باشد و به مانند همه ما از خوشی های دنیوی بهره ببرد ، دل از دنیا کَند و یقین دارم باورش برای شما سخت باشد که او حتی خانه از خود نداشت.

تا به کی ظلم و جفا در حق لنده؟آیا خدمات و جانفشانی های مرحوم قدیم بر کسی پوشیده است؟
شهید طیب ها و جانمحمد کریمی ها و نوذر قدیمی ها در دفاع از ناموس و وطن چه کم گذاشتند که باید به فراموشی سپرده شوند؟ تا این اندازه بی تفاوتی دلیلش چیست!

اگر چه همه به نیت خدایی داشتن این عزیزان واقف هستیم، امّا آیا بعد چند روز از عروج دلاور مرد خطه کهگیلویه بزرگ، صدا و سیمای استان نمی توانستند چند دقیقه ای از وقت خود را به فداکاریها و جانفشانیهای ایشان اختصاص بدهد؟ در روز چند سری جلسات بی نتیجه و بی اثر شوراهای مختلف اداری را پخش میکنید! 

آیا اگر مرحوم قدیم تعلق به جای دیگری داشت هم وضع به همین منوال بود؟ 

گفتنی است سرهنگ پاسدار مدافع حرم نوذر قدیمی در روز بیست ویکم رمضان ۱۳۹۸ در سالروز شهادت امام علی(ع) در محور نورآباد به یاسوج بر اثر سانحه تصادف به همرزمان شهیدش پیوست.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *