آخرین اخبار
اشتراک گذاری
29 May 2019
کد مطلب : 28386

اصلاح طلبان بویراحمد و دنا با هدف جمع بندی برای حضور قدرتمند در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کنار هم نشستند تا برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تدبیری کرده و برای بقای این جریان سیاسی نسخه‌ای تجویز کنند.

به گزارش پایگاه خبری ١٩ آبان، اولین نشست اصلاح طلبان بویراحمد و دنا با حضور خداداد غریب‌پور، محمد بهرامی، قوام فروزان و محمدعلی وکیلی و برخی از افراد شاخص جریان اصلاح طلبی در منزل یکی از اصلاح طلبان به نام « ع – پ» برگزار شد.

در این نشست اصلاح طلبان به این جمع بندی رسیده‌اند که آقایان محمدعلی وکیلی، قوام فروزان و محمد بهرامی به فعالیت انتخاباتی خود ادامه دهند تا بعد از تایید صلاحیت‌ها به یک نامزد واحد برسند.

در این نشست به این نتجیه رسیده‌اند در نهایت از ۳ نامزد احتمالی اصلاح طلبان هر کدام از اقبال عمومی بهتری برخوردار بود به عنوان نامزد واحد معرفی و دو گزینه دیگر از وی حمایت کنند.

این امکان وجود دارد که دکتر محمدعلی وکیلی از حضور در انتخابات بویراحمد منصرف شود و تا زمان تایید صلاحیت‌ها تنها فرزوان و بهرامی رقابتی نفس گیر درون حزبی برای تایید نظر مردم با هم داشته باشند.مهردنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *