آخرین اخبار
اشتراک گذاری
05 June 2019
کد مطلب : 28564

نماز عید فطر دهدشت صبح امروز به امامت حجت الاسلام سید نصیر حسینی امام جمعه شهر دهدشت اقامه شد.

حجت الاسلام حسینی در ابتدا  خطاب به استاندار کهگیلویه و بویر احمد گفت :جناب احمدی حضرت عالی مدیر کلان این استانی و باید نسبت به مدیریت شهرستان ها توجه خاص کنی و اگر یک فرماندار را یک سال در شهرستانی قرار می دهید که نمیداند فرماندار هست یا نه و حکمی برای او صادر نمیشود.
 
امام جمعه دهدشت گفت: این گونه مدیریت باعث دلسردی خواهد شد و فرمانداری که یک سال حکمی برای او صادر نشود چه می کند؟ مطمئنا انگیزه ای ندارد، دل به کار نمیدهد و اختیار کار کردن ندارد و ضرر و خسارت آن متوجه استان و شهرستان کهگیلویه بزرگ  خواهد بود و این مدیریت، مدیریت خوب و درستی نیست.
وی افزود: اگر کسی قرار است فرماندار شود او‌را مورد رصد قرار دهید. شایستگی ، انگیزه و توان او را آزمایش کنید، نه اینکه او را در شهرستان مورد آزمایش قرار دهید. مدیریت شهرستان محل آزمایش افراد نیست و این نوع مدیریت، مدیریت  فشل است.
وی با اشاره به اهمیت رسیدگی به کار مردم توسط مدیران گفت: شهرستان ها نیز جزء استان هستند. چرا کنار مردم شمار را نمیبینیم. مسئولین همه موظف اند در کنار مردم و همراه مردم باشند و یک استاندار باید همیشه در کنار مردم باشند که ما شما را تا کنون در کهگیلویه در کنار مردم ندیده ایم.
حسینی خطاب به استاندار ادامه داد: روحانیون متولیان فرهنگ هستند با همه مردم ارتباط دارند آنها را مورد مشاوره قرار نمی‌دهید نشست ندارید این مدیریت ناقص و ضعیف است باید رفتار خود را اصلاح کنید.
وی با بیان اینکه مشکلات مردم زیاد است تأکید کرد: مدیرانی باید بکار گرفته شوند که انقلابی باشند درد و رنج مردم را بفهمند پای کار باشند در کنار مردم باشند در محافل عمومی در مساجد باشند از مردم فرار نکنند مسؤول باید همراه مردم باشد.
حسینی گفت: اگر می‌خواهی خط خاصی انتخاب کنی افراد متدین دردمند را انتخاب کن.امیدواریم این حرفها گوش شنوایی هم داشته باشد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *