آخرین اخبار
اشتراک گذاری
25 May 2019
کد مطلب : 28211

کارشناس هواشناسی: افزایش دمای بین چهار تا هفت درجه برای اغلب نقاط کشور از امروز پیش بینی می‌شود.

مرتضی ضرابی با اعلام دمای ۲۰ درجه تهران، چند شهر را به عنوان خنک‌ترین شهر‌های کشور نام برد و گفت: شهرکرد دیشب با دمای پنج درجه بالای صفر خنک‌ترین شهر ایران بود، بیرجند با ۹ درجه دومین شهر خنک ایران و​ مشهد، بجنورد و کرمان با دمای ۱۰ درجه بالای صفر در جایگاه سوم خنک‌ترین شهر‌ها بودند.

وی با اشاره به روند افزایش دمای اغلب نقاط کشور به ویژه استان‌های ساحلی خزر و شمال شرق افزود: افزایش دمای بین چهار تا هفت درجه پیش بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی ادامه داد: عصر امروز رگبار‌های بهاری هم در مناطقی از استان‌های آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، بخش‌هایی از قزوین، ​زنجان و اصفهان انتظار داریم.

ضرابی با پیش بینی هوای فردا گفت:​ در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور در ساعات بعدازظهر، رگبار، رعد و برق و باد‌های شدید به صورت پراکنده و موقت خواهیم داشت. در دامنه‌های زاگرس هم می‌توان به جنوب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ​ شمال استان فارس، غرب استان یزد و مناطقی از استان کرمان اشاره کرد.

کارشناس هواشناسی همچنین رگبار و رعد و برق را برای بخش‌هایی از شمال غرب کشور، ​ دامنه‌های جنوبی البرز، دامنه‌های زاگرس و بخش‌هایی از مناطق مرکزی کشور در روز‌های یکشنبه و دوشنبه پیش بینی کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *