آخرین اخبار
اشتراک گذاری
21 May 2019
کد مطلب : 28032

کهگیلویه  و بویراحمد از نظر بسیاری از شاخص های توسعه یافتگی در رده های آخر کشور قرار دارد.

مسیر توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد از  راه جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری های خرد و کلان میگذرد.

اهمیت جذب سرمایه گذار به حدی برای ایتان ضروری و حیاتی است که شده فرش قرمز پهن کرد و در سریع ترین زمان ممکن با تسهیل راه های  پر پیچ و خم اداری به این فرایند کمک کرد، باید با کمال میل انجام داد و از سرمایه گذار حمایت کرد.

متاسفانه با وجود اصرار و تاکید مدام بر ضرورت سرمایه گذاری برای توسعه استان اما در عمل به گونه دیگری با سرمایه گذار برخورد می شود.

باور کردنی نیست، رئیس میراث فرهنگی استان از اعلام آمادگی یک سرمایه گذار برای هزینه ۲۰ میلیاردی در استان خبر داد؛ فردی که ظاهرا پس از مدتی با عدم همکاری نهادهای مرتبط با او، در نهایت از استان رفت.

یکی از مخاطبان بویرنیوز هم از بیخیال شدن یک سرمایه گذار بزرگ دیگر در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و دلیل آنرا نیز پروسه دست و پاگیر ادارات استان و نهادهای مرتبط با سرمایه گذاری آن فرد دانست.

به گزارش بویرنیوز، متاسفانه در استان فقط حرف های زیبا و شعاری خوبی هست، موقع عمل که می شود اما همه لَنگ میزنند.

باید بپذیریم اینقدر در گیر و داد بخشنامه و تبصره ها ماندیم که حاضر نیستیم برای توسعه استان ریسک کنیم؛ البته ریسکی که برای این مردم، پیشرفت و آبادانی استان باشد، تا زمانی هم که این نگاه در مدیران باشد قطعا روی توسعه و پیشرفت بهینه را نخواهیم دید، اگر میخواهیم در مسیر توسعه بیفتیم باید از برخی قید و بندها رها شویم و با شجاعت برای رفع مشکلات حتی جلوی سرمایه گذاران تعظیم هم بکنیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *