آخرین اخبار
اشتراک گذاری
30 آگوست 2018
کد مطلب : 20192

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اتصال شهرستان‌های لنده و بهمئی به جاده “پاتاوه-دهدشت” این دو شهرستان از بن بست خارج می‌شوند.

محمدعلی علیمردانی در گفت‌وگو با خبرنگاران ، اظهار داشت: با تکمیل جاده “‌لنده-تشان” و اتصال شهرستان‌های لنده و بهمئی به جاده اصلی “پاتاوه-دهدشت” این دو شهرستان برای همیشه از بن بست خارج می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه از آغاز عملیات اجرایی جاده لنده به تشان خوزستان یکسال می‌گذرد، عنوان کرد: ۲۰۸ کیلومتر راه روستایی در شهرستان لنده وجود دارد که از این میزان ۹۱ کیلومتر آسفالت و هم اکنون عملیات اجرایی ۲۰ کیلومتر دیگر نیز در دست اقدام است.

علیمردانی افزود: اتصال جاده لنده به تشان در بودجه ۹۷ پیوست پاتاوه-دهدشت شد که مطالعات نهایی تصویب و بزودی فاز اول آن به مناقصه می‌رود که بهمئی و لنده با احداث این جاده به مرکز استان وصل می‌شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه احداث این جاده سبب رشد و توسعه منطقه می‌شود، افزود: جاده لنده به دهدشت به طول ۱۲ کیلومتر، پل بزرگ ۱۲۰ متری لنده، پل ۳۰ متری موگرمون و…از جمله پروژه‌های در دست ساخت در حوزه راهسازی لنده است.

علیمردانی با بیان اینکه در هر ۱۰ کیلومتر از جاده‌های این استان یک پروژه در دست اقدام داریم، بیان کرد: در شهرستان‌های لنده، بهمئی و چرام پروژه‌های به ارزش اقتصادی ۱۴۰ میلیارد ریال به مناقصه رفته است

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *