آخرین اخبار

حق گچساران را به بویراحمد و کهگیلویه دادند/ واریز پول به حساب هیاتی که وجود ندارد

رئیس هیات شنای استان از عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد بشدت انتقاد کرد.

اشتراک گذاری
30 July 2018
کد مطلب : 19290

پژمان بارون زاده  گفت : اینکه مدیرکل ورزش و جوانان در لابلای عملکرد خود از اعزام دو ملی پوش واترپلو به مسابقات آسیایی سخن می گوید اما در عمل هیچ همکاری با این دو ملی پوش انجام نمی دهد جای سوال دارد .

بارون زاده در ادامه به خبر دیدار هفته گذشته برخی از ورزشکاران به همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان با استاندار اشاره کرد و گفت : انتخاب ورزشکاران جهت دیدار با استاندار به صورت گزینشی صورت گرفت و ایشان سعی کرد کسانی را به این دیدار همراه خود ببرد که نزد استاندار از علوی تعریف و تمجید کنند .

وی که گویی دل پری از مدیرکل ورزش و جوانان استان دارد در ادامه افزود : سوال من از مدیرکل محترم این است که چگونه استخر کوثر یاسوج با کدام قانون به هیات سه گانه با ترک تشریفات واگذار شد در حالیکه قرارداد یکساله آن به اتمام رسیده است چرا هنوز مراحل تحویل آن صورت نگرفته است.

رئیس شنای استان در ادامه بیان کرد : استخر شهدای گچساران چطور با ترک تشریفات به بخص  خصوصی واگذار شد .

پژمان بارون زاده با انتقاد از نحوه تقسیم بودجه هیات ها عنوان کرد : در هیات شنای استان که ورزشکار ملی پوش دارد ،هیچ سهمی ندارد اما شهرستان دنا که هیات نداشته ام در عرض چند ماه حدود ۳۰ میلیون تومان پول بحساب آن هیات که وجود خارجی ندارد واریز می شود .

بارون زاده ادامه داد : آقای نظری رئیس کنونی ورزش و جوانان شهرستان دنا چطور و با کدام مجوز پول را از هیات شنا خارج کرده است .

وی با اشاره با اینکه نظری قبلا رئیس هیات شنای شهرستان دنا بوده است گفت: من آقای نظری را در اردیبهشت ۹۴ عزل کردم و با عزل ایشان عملا هیات شنا وجود نداشته است که قرار بود یک نفر جای ایشان معرفی شود که این کار را نکردند .

بارون زاده اضافه کرد: همه این ها تا اواخر سال  ۹۶ ادامه داشت تا اینکه ایشان بسمت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا منصوب شد و در عرض چند ماه حدود ۳۰ میلیون تومان پول بحساب هیات شنای شهرستان دنا واریز می شود که هیات وجود خخارجی نداشنه اشت.

رئیس هیات شنا استان گفت : پول بحساب هیات شنا واریز شد و آقای نظری در حالی که سمتی در هیات شنا نداشته است پول را از حساب خارج می کند که کمتر از ۷ میلیون الان در حساب هیات موجود است .

وی گفت : این پول که بحساب هیات شنای دنا واریز شده است قاعدتا بدلیل اینکه هیات شنا در شهرستان دنا وجود ندارد نباید خارج می شد اما بخش اعظمی از این پول خارج شده است.

پژمان بارون زاده ادامه گفت : مدیرکل ورزش ااستان حق گچساران را ضایع می کند و من نمی توانم شاهد این باشم که حق گچساران به بویراحمد و کهگیلویه داده می شود و این در حالی است که پایگاه اصلی شنا و واترپلو استان در کشور است و حتی واترپلوی گچساران قطب واترپلوی کشور است.

وی اضافه کرد : چط.ر به گچساران یک ریال پرداخت شد اما هیات شنای دنا که وجود ندارد ۳۰ میلیون تومان دریافت می کند ما الان در گچساران نه دفتر داریم و نه هیات،ایشان دارد به ورزش گچساران ظلم می کند .

رئیس هیات شنای استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بیان کرد : تمامی همکاری که با ما در زمینه تمرین ورزشکاران صورت گرفته است از طرف شرکت نفت بوده است که جا دارد در این زمینه از مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تشکر کنم .

پژمان بارون زاده ادامه داد : دو ورزشکار از واترپلوی استان جهت حضور در مسابقات آسیایی روانه اردوی تیم ملی می شوند که بعد از تهران بیشترین ملی پوش را داریم چرا این ها نباید در دیدار با استاندار حضور داشته باشند .

بارون زاده عنوان کرد : تیم فوتسال زحمت می کشد اما این ها در چه رده ای مقام کسب کرده اند اما دو بازیکن تیم ما به تیم ملی دعوت شدند حتی یک تشکر یا خسته نباشید از آنها دریغ شد.

وی گفت : ما مرتب در ارتباط با تخلف استخرها با مدیرکل گوشزد کردیم اما ایشان اهمیتی نمی دهند که نمی دانم چه کسی از این موضوع سود می برد .

بارون زاده در انتها گفت : موارد دیگر هم وجود دارد که بزودی افشا خواهم کرد.

بدنبال انجام این مصاحبه جهت اطلاع از صحت و سقم سخنان رئیس هیات شنای استان از طریق تماس تلفنی و ارسال پیامک با مدیرکل ورزش و جوانان استان تماس گرفتیم که بدون جواب ماند .فصلی نو

این مطلب بدون برچسب می باشد.

One response to “حق گچساران را به بویراحمد و کهگیلویه دادند/ واریز پول به حساب هیاتی که وجود ندارد”

  1. واترپلو says:

    بارونزادها خواهش میکنم پاتون رو از گلوی ورزش استان بردارید
    شما کجا ورزشکار بودین

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *