آخرین اخبار

واکنش تند امام جمعه گچساران به جمع کردن چادر در یک جلسه امتحان/فردخاطی باید اخراج شود

حجت الاسلام سید امین الله حجازی ،امام جمعه گچساران در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گفت:رهبرمعظم انقلاب به خاطر مشکلات معیشتی مردم و به دلیل نوسانات نامطلوب بحث سکه و ارزو نیز مواردی که دور از انتظار […]

اشتراک گذاری
13 جولای 2018
کد مطلب : 18684

حجت الاسلام سید امین الله حجازی ،امام جمعه گچساران در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گفت:رهبرمعظم انقلاب به خاطر مشکلات معیشتی مردم و به دلیل نوسانات نامطلوب بحث سکه و ارزو نیز مواردی که دور از انتظار است، ناچارا خودشان به این مسائل ورود کردند.
وی افزود:قاعده این است که رهبر انقلاب در امور کلی خط بدهند، در کلیات خط بدهند در یک سخنرانی و بایک اشاراتی بیان کنند ،مسئولان هم باید خودشان به وظایفشان عمل کنند.
دلها خون است

حجازی تصریح کرد:اما اینکه گاهی اوقات می بینیم در موارد ریز هم مقام معظم رهبری ناچارا ورود می کنند که دلیلش را اگر بخواهیم عرض بکنیم ساعت ها وقت می طلبد وبنا هم براین نیست که ملال آور حرف بزنیم گرچه دلها خون است اما ناچار باید سوخت و ساخت.
امام جمعه گچساران اظهارکرد:اینکه یک انسان مسن باید امور جهان اسلام را بلکه گاهی اوقات مستضعفین غیرمسلمان را هم باید توجه کنند،لذا انتظار این است درون کشور مسئولین عزیزخودشان به وظایفشان بپردازند.
مسئولین بیشتر دردهای مردم را ببینند

وی تصریح کرد:مسائل ریزمملکت نباید وقت مقام معظم رهبری را اشغال کند،مقام معظم رهبری به رئیس جمهور محترم فرموده اند که چرا بحث سکه و ارز در بازار چنین است؟و انتظار این است که هم خود رئیس جمهور محترم و هم هیات دولت و هم آقایانی که اختیارات مملکت را در دست دارندکمتر به مردم بی توجهی کنند و بیشتر دردهای مردم را ببینند.
خطیب جمعه گچساران درادامه افزود:این وضع خاص دشمن است تا به نوعی به مردم القاءکند که مملکت مشکل دارد،که باید گفت مملکت مشکل اقتصادی ندارد ،مشکل معادن ندارد ،مشکل نفت و گاز و معادن زیرزمینی را ندارد که متاسفانه باید گفت که مشکل مدیریتی دارد.
نمایندگانی که منم منم می کنند

وی گفت:متاسفانه دولتمردان این مواردی که خیلی بزرگ هستند را نمی بینند، از شخص رئیس جمهور و هیات دولت و از برخی نمایندگانی که خیلی خیلی منم منم می کنند خواهش می کنیم بیش از این مردم را اذیت نکنند.

گچساران میزبان خدام رضوی

حجازی درادامه با اشره به آغاز دهه کرامت گفت:دردهه کرامت لازم است دقت کنیم و خدام حرم در شب میلاد علی بن موسی رضا(ع) میهمان مردم گچساران خواهند بود.روز میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها را روز دختر معرفی کرده اند و پیامبر(ص)فرمودند:” فرزندان بهتر و برتر دختران هستند و مقام دختران مقام بلندی است”.
وی درادامه با اشاره به هفته حج گفت:خدا را به آبروی کعبه و مسجد النبی قسم می دهیم که ان شاءالله حکام نالایق سعودی را از بین ببرد و بتوانیم همانگونه که به راحتی به کربلا می رویم بتوانیم به حج و مسجد النبی هم برویم.
گلایه معلولان از بهزیستی

حجازی تصریح کرد:دشمن واضح ملت ایران ،اسلام و مسلمین حکام آل سعودهستند،حجاج توجه کنند که سرمایه هایشان را بی هدف در آنجا خرج نکنند و از خرید کردن در مورادی که ضروری نیستند اجتناب کنند و خریدی هم اگر دارند از داخل کشور داشته باشند.
وی درادامه با اشاره به روز بهزیستی و تامین اجتماعی گفت:توصیه می کنم که عزیزان خسته نشوید از اینکه کسی معلول و گرفتار است، اینها نعمت هستند و نعمت خدا را رد نکنید خیلی اوقات کسانی هستند که به دفتر مراجعه می کنندو گلایه می کنند و مشکلاتی دارند که کمتر به آنها توجه می شود.
شورای نگهبان از این که هست زنده تر شود

خطیب جمعه گچساران درادامه با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان افزود: شورای نگهبان دشمنان زیادی دارد و اخیرهم دشمنان شورای نگهبان هم به نوعی کمتر شده اند ، گله ای داریم از عزیزان شورای نگهبان که چرا دشمنان کم شده اند؟،که اشکالاتی حتما وجود دارد .
حجازی اظهارکرد:عزیزان شورای نگهبان دقت کنیم و درست به وظیفه عمل کنیم که ملاک باید خداوند ورضای خداوند باشد و هیچ چیزی نباید انسان را از انجام ادای وظیفه اش بازدارد ولو اگر تهدید، خطرو یا تطمیع باشد و باید شورای نگهبان از این که هست زنده تر شود.
امام جمعه گچساران درادامه با اشاره به هفته عفاف و حجاب گفت:رضا خان قلدر درسال ۱۳۱۴دستور به کشف حجاب داد و در مسجد گوهرشاد، حمام خون راه انداختند و دستور داده شد که چادر باید از سرزنان بیافتد و لذا خیلی از خانم های متدین دران دوران سالها از درب خانه هم بیرون نیامدند.
اجرای سند ۲۰۳۰در برخی جاها؟

وی افزود:اخیرا هم سند ۲۰۳۰دستور داده شد در کشورمان اعمال شود که هم دستور رضاخان قلدر و هم بحث سند ۲۰۳۰در برخی جاها دارد اعمال می شود ، اخیرا هم برخی ها می گویند چادر ممنوع؟!، چه کسانی می گویند؟ کسانی که درحکومت جمهوری اسلامی شاغلند!!!.
حجازی تصریح کرد:مثلا درجایی امتحان برگزار می شود و می گویند شرطش این است که چادر نباشد! چادر ممنوع! و قانون می گوید چادر ممنوع؟،کدام قانون؟ ،که اگر این قانون باشد همان قانون رضا خانی است؟آن قانونی کهگ فت چادر ممنوع، قانون رضا خان بود!.

کشیدن چادر از سردخترگچسارانی!

امام جمعه گچساران اظهارکرد:در حکومت جمهوری اسلامی کسی نمی گوید چادر ممنوع است!توجیه می کنند که تقلب می شودکه باید گفت خب در جیب مانتو هم تقلب می شود مانتو را هم دربیاورد!زیرروسری هم تقلب می شودو روسری را هم دربیاورد !اینها یعنی چی؟من تعجب کردم وقتی با خانمی با اصرار گفتند چادرت را دربیار چرا در گوش آن فرد نزد؟.
وی افزود:هرچه اعتراض کردو جیغ زد، گفتند: که قانون است؟!،اینها همان ثمرات آن جلساتی هستند که ما اعتراض می کنیم ،این ها ثمرات اشکالات شورای نگهبان است، اینها ثمرات کنسرت ها ست که به دختر محجبه شیعه با زور چادر از سرش بیرون می کشند؟!!!.
فردخاطی باید اخراج شود

حجازی اظهارکرد:بنابراین آقای رئیس آموزش و پرورش فردا به بنده گزارش دهند و آن خانمی که با اجبار چادر از سردختران کشید، باید حتما اخراج شود ،هرکسی که می خواهد باشد،فردا روز شنبه به بنده گزارش دهند.
خطیب جمعه گچساران تاکید کرد:کسی که با اجبار و به بهانه قانون اینکار را انجام داده است .شما نظارت کنید و دقت کنید تا کسی تقلب نکند تقلب ممنوع و با متقلب برخورد شود اما به بهانه این موضوع و در هفته عفاف و حجاب از سردختر چادر بیرون بکشید؟؟!که این خانم باید بیرون برود و جایش اینجا نیست و جای دیگری برود.
اینجا مردم گچساران خون دادند

وی افزود:آموزش و پرورش عذرخواهی کند، هم مدیرکل آموزش و پرورش و هم رئیس آموزش و پرورش باید عذرخوهی کنند، عرض کردم خیال نکنید اینجا بیابان است و به آن کنسرت ها و جلسات خیال نکنید، اینجا مردم گچساران خون دادند مردم غیرت و شرف دارند و مردم زیربار ذلت نمی روند

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۳ پاسخ به “واکنش تند امام جمعه گچساران به جمع کردن چادر در یک جلسه امتحان/فردخاطی باید اخراج شود”

  1. سبز گفت:

    واقعا امام جمعه باید اینجور باشه و مشکلات را پگیری کند…

  2. فرهنگی گفت:

    حرف زدن تنها فایده ندارد باید مدیر حوزه که بدون سابقه تدریس و مدیریت به عنوان مدیر انتخاب شده اخراج گردد و مدیر آموزش و پرورش به خاطر سهل انگاری توبیخ شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *