آخرین اخبار

دستگیری عامل رعب و وحشت ساکنان محله جانبازان گچساران/ کشف یک قبضه اسلحه

نیمه‌های بامداد سوم خردادماه امسال، درب و دیوار یکی از ساکنان محله جانبازان دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران توسط فرد یا افراد ناشناسی به رگبار بسته شد که موجبات نگرانی و ترس اهالی این محله را بوجود آورد. به گزارش ایلنا از یاسوج، همان ساعات اولیه اطلاعاتی از سوی صاحب این منزل مسکونی به نیروی انتظامی […]

اشتراک گذاری
26 May 2018
کد مطلب : 17479

نیمه‌های بامداد سوم خردادماه امسال، درب و دیوار یکی از ساکنان محله جانبازان دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران توسط فرد یا افراد ناشناسی به رگبار بسته شد که موجبات نگرانی و ترس اهالی این محله را بوجود آورد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، همان ساعات اولیه اطلاعاتی از سوی صاحب این منزل مسکونی به نیروی انتظامی شهرستان گچساران مبنی بر اینکه چند روز پیش، فردی با وی درگیر شده و احتمال اینکه شلیک گلوله‌ها توسط آن فرد صورت گرفته شده باشد داده شد.

ماموران نیروی انتظامی گچساران در کمتر از ۲۴ ساعت فرد مورد نظر صاحب منزل مسکونی را دستگیر که در همان ساعات اولیه پس از دستگیری مشخص شد وی عامل اصلی شلیک گلوله‌ها به درب و دیوار آن منزل مسکونی بوده است.

فرد دستگیر شده جوانی حدود ۲۷ ساله و ساکن شهرستان گچساران است که از وی اسلحه شلیک‌کننده به درب و دیوار منزل مسکونی نیز کشف و ضبط شده است.

وی هم اکنون در بازداشت دستگاه قضایی گچساران است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *