آخرین اخبار

وعده تاجگردون به بازنشستگان

همسان سازی حقوق بازنشسته های کشور را یکی دیگر از اولویت های بودجه سال ۹۶ اعلام کرد و افزود: برای همسان سازی حقوق بازنشسته های کشور که نسبت به شاغلان حقوق پائین تری دارند برنامه ریزی شده است.

اشتراک گذاری
05 فوریه 2017
کد مطلب : 8026

غلامرضا تاجگردون شنبه شب در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: عوارض های جدید فروش این حامل ها را که برخی از کمیسیون ها پیشنهاد داده بودند به تصویب نرسید و هیچ گونه افزایش تعرفه و عوارض برای حامل های انرژی در سال آینده وجود نخواهد داشت.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزایش سقف معافیت های مالیاتی از ۱۵ میلیون ریال به ۲۰ میلیون ریال را از دیگر مصوبات بودجه سال آینده ذکر کرد.

تاجگردون با اشاره به اینکه خط فقر در کشور ۲۰ میلیون ریال است، بیان کرد: افزایش سقف معافیت های مالیاتی کمک بزرگی به اقشار کم درآمد می کند.

وی همسان سازی حقوق بازنشسته های کشور را یکی دیگر از اولویت های بودجه سال ۹۶ اعلام کرد و افزود: برای همسان سازی حقوق بازنشسته های کشور که نسبت به شاغلان حقوق پائین تری دارند برنامه ریزی شده است.

تاجگردون گفت: براساس برنامه پیش بینی شده هر بازنشسته باید حداقل ۹۰ درصد حقوق شاغل هم تراز خودش را بتواند دریافت کند.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح نیازمند حدود چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار است گفت : جامعه ی هدف این طرح در مرحله نخست برای افرادی است که زیر ۲۰ میلیون ریال حقوق دریافت می کنند.

وی با اشاره به اختصاص هشت هزار میلیارد ریال برای تقویت زیرساخت های ورزش استان های کشور تصویب شده است، گفت که از این میزان ۲۳۰ میلیارد ریال نیز برای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در نظر گرفته شده است.

تاجگردون همچنین از تصویب ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال نیز به هیات های ورزشی کشور در بودجه سال آینده خبر داد.

وی همچنین از اختصاص ۲۲۰ میلیارد ریال دیگر از محل بودجه نفت به سه شهرستان گچساران، باشت و بهمئی خبر داد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *