آخرین اخبار

کارخانه آردیاسوج تعطیل شد

باقری گفت : کارکنان این کارخانه تا تعیین تکلیف نهایی کارگران راضی به واگذاری نیستند.

اشتراک گذاری
01 February 2017
کد مطلب : 7867
مدیر فروش کارخانه آرد، نشاسته و گلوگز یاسوج از تعطیلی این کارخانه خبر داد و گفت: ۸۴ کارگر به جمع بیکاران کهگیلویه و بویر احمد پیوستند.
محمد جعفر باقری اظهار داشت: بنا به دلایل نامعلومی کارخانه آرد، نشاسته و گلوکز یاسوج تعطیل شده و هیچ پاسخ قانع کننده‌ای در این زمینه به مجموعه کارگران و کارکنان این کارخانه داده نشده است.

وی با بیان اینکه کارخانه آرد و نشاسته یاسوج زیر مجموعه سازمان اقتصادی کوثر بوده که گفته  می شود این سازمان قصد واگذاری آن را دارد تصریح کرد : کارکنان این کارخانه تا تعیین تکلیف نهایی کارگران راضی به واگذاری نیستند.

باقری با بیان اینکه کارگران کارخانه آرد و نشاسته یاسوج ۲ ماه حقوق و مزایا دریافت نکرده‌اند ابراز کرد: ۸۴ کارگر در این کارخانه مشغول فعالیت هستند که از این تعداد ۳۷ نفر رسمی است.

کارخانه آرد، نشاسته و گلوگز یاسوج در اوایل دهه ۷۰ به منظور تأمین آرد و کمک به رونق بخش صنعت و کشاورزی استان راه اندازی و محصولات این واحد صنعتی در دوران اوج فعالیتش تأمین کننده آرد استان و کشور و مواد مورد نیاز بخش عمده تولید شیرینی جات در کشور بود و در دوره‌ای محصولات آن به خاطر کیفیت منحصر به فرد وارد عرصه صادرات شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *