آخرین اخبار

قتل فجیع با قمه و بنزین در بیضای فارس به خاطر مسائل ناموسی

قاتل مرد جوانی که با قمه دستش به خون آلوده شده بود در حالی از سوی پلیس بازداشت شده که مدعی است ماجرا برای انتقام جویی بوده است.

اشتراک گذاری
04 February 2017
کد مطلب : 8001

قاتل مرد جوانی که با قمه دستش به خون آلوده شده بود در حالی از سوی پلیس بازداشت شده که مدعی است ماجرا برای انتقام جویی بوده است.

چند روز قبل مردی در بیضا با دیدن شعله های آتش در خرابهای در آن نزدیکی با آتشنشانی و پلیس تماس گرفت. وقتی آتشنشانها حریق را مهار کردند جسد سوخته مردجوانی که در میان ضایعات و انبوهی از زباله افتاده بود، بیرون کشیده و ماجرا به بازپرس جنایی گزارش شد.

تیمی از کارآگاهان زیرنظر بازپرس، راهی محل حادثه شدند. جسد سوخته متعلق به جوانی بود که به نظر می رسید در محلی به قتل رسیده و سپس جسدش به این محل منتقل شده است. آثار اصابت ضربات جسم تیز بر بدن وی حکایت از این داشت که نامبرده ابتدا با ضربات چاقو یا چیزی شبیه به ان به قتل رسیده است.

با توجه به حساسیت موضوع پرونده ای تشکیل و تحقیقات در این رابطه آغاز شد. در گام اول تحقیقات ماموران به بررسی پرونده های مربوط به افرادی پرداختند که مفقودی وی چند روز قبل به ماموران گزارش شده بود به همین دلیل ماموران از خانواده تعدادی از مفقودان برای شناسایی جسد دعوت کردند و در نهایت در حالی که جسد این جوان به شدت سوخته بود خانواده وی با مراجعه به پزشکی قانونی وی را شناسایی کردند. با شناسایی جسد و محرز شدن ارتکاب جنایت مسیر رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه ای شد. درحالیکه تحقیقات برای کشف راز جنایت آغاز شده بود از پزشکی قانونی خبر رسید که قربانی با اصابت ضربه قمه به شکمش به قتل رسیده و پس از آن جسدش به آتش کشیده شده است.

کارآگاهان در ادامه دریافتند که این جوان در شیرزا به قتل رسیده و سپس جسدش به بیضا منتقل شده است. با انجام اقدمات گسترده پلیسی یک مظنون به قتل که از آخرین افرادی بود که با مقتول تماس گرفته بود شناسایی شد. او پس از دستگیری مدعی شد که بیگناه است. با این حال پلیس که به او مظنون بود وی را بازداشت کرد و تحقیقات برای کشف راز قتل ادامه یافت.تحقیقات نشان می‌داد که در تاریکی شب وی جسد را داخل پتو گذاشته و به خرابه ای اطراف بیضا منتقل کرده است.

به این ترتیب بازجویی از او ادامه یافت تا اینکه پس از گذشت چند روز، وی راز جنایت را فاش کرد.

او گفت: من و مقتول از مدتها قبل با یکدیگر سر مسائل ناموسی اختلاف داشتیم . او را سوار خودرو کرده و پس از اینکه با هم بحثمان شد با قمه او را به قتل رساندم. سپس جسد را درون پتو پیچیده و داخل صندوق عقب گذاشتم. جسد را در اطراف بیضا با بنزین آتش زده و از محل متواری شدم.

با توجه به ادعاهای متهم، برای او قرار بازداشت صادر شده و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *