آخرین اخبار

صعود نفت به رده دوم با برد نوژان

در ادامه مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور دو تیم شهباز نوژن البرز و نفت و گاز گچساران از ساعت ۱۳:۴۵ در استادیوم هویزه شهر تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر ۱ به سود گچسارنی ها به پایان رسید .

اشتراک گذاری
29 January 2017
کد مطلب : 7735

در ادامه مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور دو تیم شهباز نوژن البرز و نفت و گاز گچساران از ساعت ۱۳:۴۵ در استادیوم هویزه شهر تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه  ۳  بر ۱  به سود گچسارنی ها  به پایان رسید .

به گزارش ۱۹ آبان به نقل از دی اسپورت، نفتی‌های گچساران که برای صعود از این گروه به‌شدت به این سه امتیاز نیاز داشتند از همان دقایق ابتدایی بازی را طوفانی آغاز کردند تا اینکه در دقیقه ۸ مسابقه  محمدرضا مظاهری با یک پاس زیبا مرتضی حیدری ریزنقش را صاحب توپ کرد و او نیز با ضربه زیبا توپ را به تور دروازه شهباز نوژان چسباند.

در ادامه بازهم  شاگردان داریوش یزدی بودند که با یک بازی حساب‌شده و منطقی نبض بازی را در دست گرفتند و دقیقه ۲۵ این بار مرتضی  حیدری هافبک نفت و گاز ، محمدرضا مظاهری بلندقامت را صاحب توپ کرد  و این مهاجم فرصت‌طلب توپ را وارد دروازه تیم کرجی کرد.

بعدازاین گل بازیکنان شهباز نوژان  مقداری به خود آمدند و با ترتیب دادن چند حمله بروی نفت و گاز گچساران خطرناک ظاهر شدند تا اینکه حسن خلیفه خلاق با یک ضربه کاشته زیبا توپ را از بالای سر مدافعان نفتی عبور داد و گل اول شهباز نوژان را در دقیقه ۲۵ به ثمر رساند.

نیمه اول با نتیجه دو بر یک به سود تیم مهمان یعنی نفت و گاز گچساران به پایان رسید.

در نیمه دوم  که به نیمه مربیان معروف است شاگردان یزدی بازی را بهتر شروع کردند و از همان ابتدا به دنبال گل‌های بیشتر بودند تا اینکه تعویض طلایی نفتی‌ها جواب داد و  سهیل صالحی تازه‌نفس که از دقیقه ۶۱ وارد زمین شده بود گل سوم تیم نفت را وارد دروازه شهباز نوژان کرد.

در ادامه بازهم  گچسارانی‌ها   بودند که با حملات پردامنه خود بارها و بارها دروازه شهباز نوژان را تهدید کردند ولی هیچ‌یک از حملات تبدیل به گل نشد و مسابقه با نتیجه ۳ بر ۱ به سود نماینده گچساران به پایان رسید.

شهباز نوژان با قبول شکست داخل خانه ۷ امتیازی باقی ماند و در رده ۱۲ جدول قرار گرفت.

نفت و گاز گچساران با  کسب این برد خارج از خانه ۳۴ امتیازی شد و در رده دوم جدول گروه اول قرار گرفت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *