آخرین اخبار

تذکر فرماندار گچساران به سایت های خبری در ارتباط با انتخابات شورا

اصحاب رسانه و سایت‌های خبری باید به این نکته توجه داشته باشند افرادی گاها با آنها مصاحبه و یا مطالبی به نقل از آنها درج می‌شود که در حال حاضر داوطلب کاندیداتوری هستند

اشتراک گذاری
24 January 2017
کد مطلب : 7601

عبدالرحیم رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای این انقلاب برگزاری انتخابات است.

وی ادامه داد: ایران اسلامی با برگزاری انتخابات مجلس، شوراها و خبرگان یک نمایش سیاسی بزرگ را در دنیا نشان می‌دهد که نشان از قدرت سیاسی و دموکراسی در کشورمان است.

فرماندار گچساران با اشاره به برگزاری انتخابات پیش‌رو شورای شهر و روستا در کشور ابراز کرد: داوطلبان ثبت‌نام شورا از هم‌اکنون باید نسبت به تهیه گواهی سوء پیشینه خود اقدام لازم را به عمل آورند.

رحیمی افزود: افرادی که قصد شرکت در انتخابات شوراها را دارند از هم اکنون باید نسبت به تهیه این گواهی سوء پیشینه اقدام کنند تا در زمان ثبت‌نام به مشکل برنخورند.

وی گفت: آن دسته از کارکنان ادارات که شاغل هستند، می‌توانند از طریق مسوول اداره برای سوء پیشینه معرفی شوند و دیگر داوطلبان نیز می‌توانند با مراجعه مستقیم نسبت به دریافت این گواهی اقدامات لازم را به عمل آورند.

رحیمی تاکید کرد: همراه نداشتن این گواهی در هنگام ثبت‌نام موجب ممانعت قانونی برای ثبت‌نام کنندگان می‌شود.

وی با بیان اینکه کسانی که قصد ورود به انتخابات شوراها را دارند باید قانون را فصل‌الخطاب خود قرار دهند، اذعان کرد: براساس قانون تبلیغات زودهنگام جرم محسوب می‌شود و تمامی داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند و به قانون احترام بگذارند.

فرماندار گچساران خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه و سایت‌های خبری باید به این نکته توجه داشته باشند افرادی گاها با آنها مصاحبه و یا مطالبی به نقل از آنها درج می‌شود که در حال حاضر داوطلب کاندیداتوری هستند و کاندید به کسی خطاب می‌شود که پس از ثبت‌نام و طی مراحل قانونی از سوی وزارت کشور و فرمانداری‌ها به عنوان کاندید شورای شهر معرفی می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *