آخرین اخبار

افزایش سهمیه مناطق نفت خیز از درامد فروش نفت

نماینده گچساران و باشت از افزایش سهمیه مناطق نفت خیز از درامد فروش نفت خبر داد. غلامرضا تاجگردون اظهار داشت:در جلسه امروز کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ درآمد نفتی و افزایش سهم مناطق نفت خیز و توسعه نیافته از دو درصد به سه درصد تصویب شد.  بسیاری از مناطق نفت خیز از جمله شهرستان گچساران علی […]

اشتراک گذاری
21 January 2017
کد مطلب : 7493

نماینده گچساران و باشت از افزایش سهمیه مناطق نفت خیز از درامد فروش نفت خبر داد.

غلامرضا تاجگردون اظهار داشت:در جلسه امروز کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ درآمد نفتی و افزایش سهم مناطق نفت خیز و توسعه نیافته از دو درصد به سه درصد تصویب شد.

 بسیاری از مناطق نفت خیز از جمله شهرستان گچساران علی رغم بهره بردن از منابع عظیم خدادادی دچار محرومیت‌های گسترده در بخش‌های مختلف خود هستند که این محرومیت با همکاری دولت و مجلس و با یک برنامه منظم و هدفمند قابل رفع است.

IMG_20170121_142116

یکی از طرح‌های خوبی که می تواند قطار توسعه شهرستان گچساران و استان کهگیلویه و بویراحمد را سرعت بخشد،افزایش سهم مناطق نفت خیز از فروش نفت به سه درصد است که در صورت تحقق آن گامی بلند در مسیر توسعه و رفع محرومیت این مناطق برداشته می‌شود.

شهرستان گچساران دارای منابع و ظرفیت گسترده برای توسعه و پیشرفت است که در صورت توجه به این ظرفیت موجبات توسعه اقتصادی منطقه و کاهش بیکاری و افزایش تولید را در بخش‌های مختلف شاهد خواهد بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *