آخرین اخبار

پیوستن ۶بازیکن جدید به تیم فوتبال نفت و گاز گچساران

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در پایان فصل نقل و انتقالات لیگ دسته دوم فوتبال کشور توانست با ۶ بازیکن جدید قرارداد ببندد. به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران پس از بررسی و شناسایی بازیکنان مورد نظر توانست با آنها قرارداد امضا کند. تیم […]

اشتراک گذاری
14 January 2017
کد مطلب : 7080

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در پایان فصل نقل و انتقالات لیگ دسته دوم فوتبال کشور توانست با ۶ بازیکن جدید قرارداد ببندد.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران پس از بررسی و شناسایی بازیکنان مورد نظر توانست با آنها قرارداد امضا کند.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در پایان فصل نقل و انتقالات لیگ دسته دوم فوتبال کشور توانست با ۶ بازیکن جدید قرارداد ببندد.

برنامه جذب بازیکن که در تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با نظر کادر فنی و موافقت مدیریت باشگاه نفت و گاز گچساران انجام شده است.

بازیکنان جدید تیم فوتبال نفت وگازگچساران به نام های فرشید علیزاده، مصطفی نوبخت، محمد نوروزی، سعید عنافچه، سهیل صالحی و محمد امین مزرعه هستند.

این بازیکنان سابقه بازی در تیم های مطرح را درکارنامه خود داشتند.

با حضور این بازیکنان جدید در تیم فوتبال نفت و گاز گچساران انتظار حضوری پرقدرت و درخشان را هواداران این تیم در لیگ دسته دوم از آن دارند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *