آخرین اخبار

پیشرفت ۸۳ درصدی بیمارستان یاسوج

معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از بیمارستان آموزشی و درمانی ۲۹۰ تختخوابی یاسوج گفت:پیشرفت فیزیکی این طرح عمرانی را حدود ۸۳ درصد و زمان بهره برداری از آن را پایان مرداد سال ۹۶ ذکر کرد.

اشتراک گذاری
25 December 2016
کد مطلب : 5894

محمدجعفر علیزاده در بازدید از این بیمارستان در دست ساخت در یاسوج اظهار داشت: حدود ۲۲ درصد این میزان پیشرفت فیزیکی ظرف یک سال گذشته بوده است.

وی افزود: میزان اعتبار هزینه شده برای این طرح ملی تاکنون افزون بر ۴۲۰ میلیارد ریال بوده است.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی گفت که حدود ۳۷۰ میلیارد ریال در سال جاری برای شتاب بخشی روند اجرای این طرح پیش بینی شده که بخش عمده ای از این اعتبار تخصیص یافته است.

علیزاده بیان کرد: ۲۵۰میلیارد ریال از این میزان از محل اعتبارات بخش بهداشت و درمان و ۱۲۰ میلیارد ریال نیز از محل بودجه سال جاری است.

وی تصریح کرد: سال گذشته نیز بیش از ۲۹۰ میلیارد ریال برای اجرای این طرح از محل های مختلف اختصاص یافت که تنها ۲۰ درصد معادل ۵۷ میلیارد ریال آن جذب شد.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: این بیمارستان از مصوبات سفر استانی رئیس جمهوری در سال ۸۵ بوده که در زمینی به مساحت سه هکتار و بازیربنای ۲۵ هزار مترمربع در حال ساخت است.

محمد علی علیمردانی میزان اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری این طرح را افزون بر ۴۰۰ میلیارد ریال ذکر کرد.

وی ابراز داشت: امکانات تخصصی و فوق تخصصی در این بیمارستان شامل رادیولوژی، ماموگرافی، سونوگرافی، سی تی اسکن، آزمایشگاه،CCU و ICU پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: امکانات آموزشی از قبیل سالن اجتماعات، کلاس های بالینی، کتابخانه و پایون برای اقامت دانشجویان از بخش های این بیمارستان درمانی و آموزشی است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *