آخرین اخبار

پیام زارعی و عدل هاشمی به مناسبت حماسه ۹ دی

نماینده مردم بویراحمد و دنا و کهگیلویه در پیام هایی به مناسبت حماسه ۹ دی این روز تاریخی را گرامی داشتند

اشتراک گذاری
28 December 2016
کد مطلب : 6076
 نماینده مردم بویراحمد و دنا و کهگیلویه در پیام هایی به مناسبت حماسه ۹ دی این روز تاریخی را گرامی داشتند.متن پیام زارعی و هاشمی بدین شرح است:

 

متن پیام غلام محمد زارعی مناسبت ۹دی:

بسم الله الرحمن الرحیم

“مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد.”
مقام معظم رهبری
حماسه ۹ دی، روزی ماندگار در صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی است که اوج بصیرت،‌ اقتدار و غیرت دینی مردم در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی و عظمت ملت ایران را بیش از پیش در نگاه جهانیان برجسته‌ و حضور و مشارکت در جهت دفاع از انقلاب و ارزش‌های آن را به نمایش گذاشت.
طبق بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) «نهم دی ۸۸، حادثه کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه، حرف اصلی ملت ایران، یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده‌های الهی تبیین شود.»
اینجانب ضمن گرامیداشت سالگرد این حماسه عظیم که به واقع تجدید بیعت مجددی با آرمان های امام راحل عظیم الشان (ره) و رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظلله العالی) می باشد، از مردم مومن و متعهد و ولایتمدار کهگیلویه وبویراحمد دعوت می کنم تا با حضور همیشگی و گسترده خود بار دیگر دشمنان قسم خورده را از رسیدن به هدفشان مأیوس و یکبار دیگر صلابت مردمی انقلاب اسلامی را به نمایش بگذارند.

غلام محمد زارعی
نماینده مردم شریف بویراحمد ودنا
و رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی

***

پیام عدل هاشمی پور به مناسبت ۹دی:

(واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا)
بسم الله الرحمن الرحیم
۹دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و دفاع از انقلاب اسلامی و قانون اساسی است.
حضور باشکوه امت در این روز نشان داد که تعبیر حکیمانه حضرت امام(ره) که فرمودند ملتی بهتر از عهد رسولله(ص) است معنا پیدا کرد.
ملتی که در بوجود آمدن انقلاب شکوهمند اسلامی ایران پشت سر امام خود مسیر تاریخ را دگرگون کردند؛ در عرصه های مختلف نیز با درک درست از شرایط کشور و جهان برای جلوگیری از ایجاد تفرقه دشمنان و مستکبرین عالم همواره پیشگام بوده و دین خود را به مکتب عاشورایی انقلاب ادا نمودند.
۹ دی یکی دیگر از روز های ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است.
انقلاب و نظام اسلامی همواره با طراحی ها و غائله ها روبرو بوده است. روزی غائله گنبد، کردستان و خوزستان را دامن زده اند؛ روزی غائله سیستان و بلوچستان را دامن زدند، روزی دیگر جبهه ضد انقلاب را به مصاف امت حزب الله در جنگ خیابانی تجهیز کردند و روزی دیگر جنگ نرم و تهاجم فرهنگی را برای مقابله با ارزش های الهی پی ریزی و بر علیه ما ناتوی فرهنگی را بوجود آوردند. امروز نیز بیکار ننشسته اند و بر علیه مردم و نظام اسلامی تحریم های ظالمانه اقتصادی را رقم زده اند. اما این ملت بزرگ در بحران های مختلف همواره با چنگ زدن به حبل متین انقلاب اسلامی یعنی ولایت فقیه اتحاد و وحدت خود را حفظ نموده و در برابر نفاق و قانون شکنی ها ایستادند و تحت تدابیر و رهنمود های رهبری حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی از همه آنها عبور کردند و دشمن و فتنه گران را از تهاجمات خود مایوس نمودند.
فتنه ۸۸ نیز از از دیگر انتقام ها و نقشه ها و طراحی های دشمن پس از انتخابات قانونی با حضور همه آحاد ملت در لبیک گفتن به ولی امر خود بوده است.
لذا هدف اصلی آن نیز برهم زدن اتحاد مردم برای ضربه زدن به قانون اساسی و نظام اسلامی بوده که با بصیرت مردم و حضور با صلابت آنها تحت تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب طومارش در هم پیچیده شد تا برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ایران رقم بخورد.
اینجانب ضمن محکوم کردن فتنه ۸۸ و گرامیداشت این روز مهم از همه آحاد ملت جهت حضور باشکوه خود با وحدت و همبستگی مثال زدنی در روز ۹دی و پاسداری از دست آوردهای والای نظام اسلامی که مهمترین آن قانون اساسی و اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه است دعوت می نمایم.

و من الله توفیق

عدل هاشمی پور
نماینده مردم شریف شهرستان های. کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *