آخرین اخبار

واکنش رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به موضوع حقوق عقب افتاده کارکنان بیمارستان‌ها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی یاسوج گفت: این دانشگاه ۸۵۰ میلیارد ریال نزد سازمان‌های بیمه گر مطالبات دارد که پرداخت آن امکان پرداخت حقوق عقب افتاده کارکنان بیمارستان‌های دولتی استان را فراهم می‌کند .

اشتراک گذاری
26 December 2016
کد مطلب : 6013

رضا چمن در گفت و گوی زنده با شبکه استانی دنا اظهار داشت: تأخیر ۱۰ تا ۱۲ ماهه در پرداخت کارانه کارکنان بیمارستان‌های این استان چالش مهم مسئولان است که البته این مشکل مربوط به تمام نقاط کشور است.

رئیس دانشگاه علم پزشکی یاسوج تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده امید می‌رود تمام مطالبات کارکنان بیمارستان‌ها تا پایان سال جاری پرداخت شود.

وی با اشاره به دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در ۲٫۵ برابر شدن تخت‌های ویژه بیمارستان‌های استان در سه سال اخیر، ورود ۴۲ دستگاه آمبولانس برای نوسازی ناوگان فوریت‌های پزشکی، احداث بیش از ۸۰ خانه بهداشت و کاهش پرداخت از جیب مردم از ۴۰ درصد در بخش بستری بیمارستان‌ها به کمتر از ۶ درصد به عنوان مهمترین دستاوردهای طرح تحول سلامت اظهار داشت: خدمات دولت یازدهم برای جلب رضایت نظام سلامت چشمگیر بوده است.

چمن، راه اندازی ۱۲ مرکز فوریت‌های پزشکی در کهگیلویه و بویراحمد، تجهیز دستگاه مهم مورد نیاز پزشکی مانند سی تی اسکن، ایجاد بخش‌های ویژه نظیر مراقبت نوزادان، کودکان و بزرگسالان را از دیگر دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در این استان برشمرد.

وی بیان کرد: ۴۱۴ هزار نفر در مناطق شهری و ۳۱۱ هزار نفر در مناطق روستایی زیر پوشش خدمات بهداشت و درمان این استان هستند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *