آخرین اخبار

منصوریان: رضایت‌نامه رحمتی را می‌دهم

سرمربی استقلال تهران پیرامون جدایی رحمتی، جوانگرایی و حواشی به وجود آمده در تیمش توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش وانانیوز، علیرضا منصوریان در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت هوادارشان در بازی با سپاهان گفت: به فوتبال اصفهان و ایران برای راه‌اندازی ورزشگاه خوب نقش جهان که البته نقص‌هایی داشت […]

اشتراک گذاری
27 December 2016
کد مطلب : 6064
سرمربی استقلال تهران پیرامون جدایی رحمتی، جوانگرایی و حواشی به وجود آمده در تیمش توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش وانانیوز، علیرضا منصوریان در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت هوادارشان در بازی با سپاهان گفت: به فوتبال اصفهان و ایران برای راه‌اندازی ورزشگاه خوب نقش جهان که البته نقص‌هایی داشت و امیدوار هستیم برطرف شود، تبریک می‌گویم.او اضافه کرد: از روز اولی که به استقلال آمدم گفتم حریفی به نام پرسپولیس نداریم و باید با افرادی که روی تیم و کادر فنی فشار می‌گذارند و حواشی ایجاد می‌کنند مقابله کنیم.

منصوریان درمورد جوانگرایی و تساوی تیمش برابر سپاهان ابراز کرد: تجربه حضورم در تیم ملی المپیک این شانس را به من می‌داد که به جوانان میدان بدهم؛ باید ۶-۵ هفته زودتر به جوانان اعتماد می‌کردم؛ اگر جوان زود به نقطه تجربه برسد و در استقلال و پرسپولیس بازی کند، می‌توانید تیم خطرناکی داشته باشید؛ اطمینان به بازیکنانی مثل برزای، اسماعیلی، حق‌دوست، زکی‌پور و … موجب شد با فراغ بال و بدون استرس بازی کنیم.

سرمربی استقلال تهران تصریح کرد: تلاش مضاعف جوانان موجب شد دقیقه آخر به گل برسیم؛ باید کنار جوانان بازیکن باتجربه حضور داشته باشند؛ خسرو حیدری به شرایط آرمانی پس از مصدومیت نرسیده است و به همین دلیل در ترکیب نبود؛ نیمکت‌نشینی رحمتی آزمایش بزرگی برای حسینی بود که از آن سربلند بیرون آمد.

او ادامه داد: از کادر فنی، سرپرست و مدیر فنی تیم تشکر می‌کنم؛ از آقای افتخاری که طی دو هفته چالش‌بار از من حمایت کرد تشکر دارم ولی فضای چالش باشگاه ما به فضای همواری نرسیده و مشکلاتی داریم؛ باید با فضای بیرون و داخل زمین مبارزه کنیم تا نتیجه بگیریم؛ یکی، دو جوان دیگر مثل امید نورافکن هم داریم که باید شرایط بازی نیز برای آنها فراهم شود.

منصوریان درخصوص نیمکت‌نشینی رحمتی باوجود عدم مصدومیت او، عنوان کرد: فضای کوچکی بعد از بازی با نفت بوجود آمد ولی حرف‌هایی با رحمتی در حضور مدیر باشگاه زدیم؛ باید سید حسین حسینی را آزمایش می‌کردیم که در مسابقه با سپاهان به کار گرفتیم؛ در روز بازی با ملوان نوین انزلی بدون ریسک بازی کردیم چون پرسپولیس به قشقایی باخته بود و نمی‌خواستیم با مشکل مواجه شویم که به همین خاطر از رحمتی درون دروازه بهره بردیم.
سرمربی استقلال با بیان انیکه اتفاقاتی بعد از بازی با نفت رخ داد، تاکید کرد: شرایط فنی طوری رقم خورد که شاید لازم بود مهدی رحمتی هم تلنگری بخور چون اعتقاد دارم رقبا موجب پیشرفت‌مان می‌شوند؛ شاید عملکرد حسینی هم موجب می‌شود رحمتی نیز تلنگری بخورد؛ قبول کنیم حسینی هم محصول باشگاه استقلال است و عملکرد خوبی دارد؛ معتقدم جوانان باید به کمک بزرگترها رشد کنند و در فضای فنی هرکس خوب باشد درون زمین قرار می‌گیرد؛ حسینی باید رحمتی را الگوی خود قرار دهد.
او عنوان کرد: صرفا دوست داشتن رحمتی نباید در قالب تمجید باشد؛ من هم همین دوران را گذراندم؛ یک روز با پرسپولیس بازی داشتم ولی شب قبلش آقای قلعه‌نویی به من گفت در این دیدار بازی نکنم چه می‌شود که من گفتم مهم پیروزی ما در این دیدار است.
سرمربی استقلال در واکنش به پست اینستاگرامی مهدی رحمتی گفت: کار او خوب نبود و زود احساساتی شد؛ خودم اصلا در فضای مجازی ورود نمی‌کنم؛ باید دست به دست هم بدهیم تا همه از فضای مجازی دور باشیم یا نحوه درست آن را به فوتبالی‌ها بیاموزیم.

منصوریان با بیان اینکه انرژی مضاعفی با بازی کردن حسینی در استقلال بوجود آمده است، اذعان کرد: تلاش ما بر این است تا با بازیکنانی مثل بهنام برزای، سید مجید حسینی، نورافکن و … قرارداد پنج ساله ببندند چون سرمایه باشگاه هستند و بعدها برای جذب آنها باید هزینه‌های زیادی شود؛ دو، سه بازیکن در تیم امید و جوانان‌مان دیدم که به تمرینات تیم بزرگسالان اضافه خواهند شد؛ امیدوار هستم به ثبات واقعی برسیم و نتایج خوبی بگیریم.
سرمربی استقلال یادآور شد: الان رقابت در تیم و دروازه ما سخت است و نام بازیکنان فرق نمی‌کنند و هرکدام بهتر باشند بازی می‌کنند؛ سال ۹۷ آقای مایلی‌کهن مشکلی در تیم ملی پیدا کرد و سه مدافع راست تیم نبودند که به همین دلیل مهدی مهدوی‌کیا مدافع راست شد و بعدها با درخشش در این پست به آلمان هم رفت؛ باید بعضی اتفاقات بیافتد تا برخی‌ها در فوتبال چهره شوند.
منصوریان پیرامون شایعه بحث رحمتی با یکی از اعضای کادر فنی استقلال گفت: یک گپ خیلی کوچکی بین رحمتی و یکی از دستیاران ما بود و مشکل خاصی نیست؛ محمد خرمگاه چنین حرفی نزده است که رحمتی باشد من نیستم؛ تمام اعضای کادر فنی همدل هستیم؛ دو مربی تیم از من بالاتر هستند و همیشه سعی کردیم اتفاقات را خاموش پیش ببریم.
سرمربی استقلال اضافه کرد: من مدیون آقایان نصراللهی و فریبا هستم که شرایط حضورم در استقلال را فراهم کردند.
منصوریان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه رحمتی درخواست رضایت‌نامه کرده است یا خیر، گفت: بله، دیشب و بعد از بازی با سپاهان خیلی ناراحت بود که این درخواست را داشت ولی اگر او رضایت‌نامه خواست این کار را می‌کنم؛ بحث استقبال از دادن رضایت‌نامه هم نیست؛ او دیشب به من اصرار کرد که رضایت‌نامه بگیرد.
او درمورد اینکه کاوه رضایی پس از اینکه فهمیده رحمتی در ترکیب نیست خودش را به مصدویت زده تا بازی نکند، عنوان کرد: کاوه نگفت پایم نبوده و اصلا چنین چیزی در تیم نداریم.
سرمربی استقلال درخصوص ماندن یا رفتن بختیار رحمانی گفت: باید تصمیم‌گیری کنیم که می‌ماند یا خیر؛ امروز سه‌شنبه با آقای افتخاری جلسه داریم و به جمع‌بندی کلی می‌رسیم؛ بازیکن جدید کسی را نگرفتیم ولی دو، سه بازیکن مدنظرمان است و خرید زیادی نداریم.
منصوریان تصریح کرد: ضمن احترام به تمام کارشناسان داوری از شما(فردوسی‌پور) می‌خواهیم از کارشناسان داوری بیشتری استفاده کنید.
او در پاسخ به این سوال که پایان فصل چه جایگاهی دارند، گفت: مسیر استقلال و با این روند تیم که مقابل سپاهان دیدیم، فکر می‌کنم نیم‌فصل دوم خوبی داریم.
سرمربی استقلال درمورد حرکات عجیب و غریبش کنار زمین گفت: قول و قرارهایی داخل رختکن می‌گذاریم و به بازیکنان می‌گوییم چه کار می‌کنم؛ سعی کردم فضای لب خط را برای کم کردن استرس کم کنم.

منبع: ورزش سه

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *