آخرین اخبار

معضلی به نام آگهی ها در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از ساماندهی آگهی‌های دولتی در این استان خبر داد و گفت: انتظار می‌رود مدیران دستگاه‌های اجرایی در این زمینه همکاری کنند.

اشتراک گذاری
25 December 2016
کد مطلب : 5912

 
رضا دهبانی پور

رضا دهبانی‌پور  اظهار داشت: به دلیل همکاری نکردن برخی دستگاه‌های اجرایی برای ساماندهی آگهی‌ها دولتی، این موضوع به یک معضل تبدیل شده است.

وی با تاکید بر اینکه در صورت ساماندهی آگهی‌ها دیگر مدیر بدون بستن با کسی آگاهی را در اختیار فرهنگ و ارشاد قرار می‌دهد افزود: در این صورت نیز آگهی‌ها عادلانه و بر اساس معیار مشخص توزیع می‌شود و نیازی به مراجعه به دفتر مدیر توسط رسانه‌ها نیست.

دهبانی‌پور با بیان اینکه دنبال این هستیم هیچ رسانه‌ای برای گرفتن اگهی دم در مدیری معطل نماند افزود: تا مادامی رسانه‌ها به وظیفه خود به نحو احسن عمل کنند به جد از آنها حمایت می‌کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه هماهنگی دستگاه‌های اجرایی با اداره کل ارشاد برای ساماندهی آگهی‌های دولتی ضروری است تصریح کرد: توزیع آگهی‌های دولتی از طریق اداره فرهنگ و ارشاد بین نشریات از خواسته‌های به حق رسانه‌های استان است.

دهبانی‌پور ادامه داد: طبق ماده ۲ قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و بند ۵ این قانون و بخشنامه هیئت دولت آگهی‌های دولتی برای توزیع و تمرکز آگهی‌ها باید به ادارات فرهنگ و ارشاد جهت تعیین تعرفه و توزیع یکپارچه ارائه شود.

وی با بیان اینکه تا قبل از دولت یازدهم تنها یک سایت خبری در استان مجوز داشت گفت: هم اکنون بیش از ۳۰ پایگاه خبری مجوزدار در این استان مشغول به فعالیت هستند.تسنیم

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *