آخرین اخبار

مدعیان قانون به قانون عمل نکردند/۹دی عاشورایی در عاشورا بود

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: نهم دی ماه مشت محکم مردم ایران بر دهان یاوه‌گویان بود و عده‌ای بی‌بصیرت در آن روزها با فتنه ۸۸ دل مقام معظم رهبری را آزردند.

اشتراک گذاری
27 دسامبر 2016
کد مطلب : 6045

سرهنگ جهانگیر انصاری جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمدصبح امروز در مراسم گرامیداشت ۹دی در دانشگاه آزاد گچساران با بیان اینکه بی بصیرتی برخی خواص در سال ۸۸ موجب شد تاخسارت های جبران ناپذیری به ملت وارد شود،گفت:فتنه گران حلاوت و شیرینی انتخابات را در کام مردم تلخ کردندو دل امام زمان (عج)و نایب برحقش مقام معظم رهبری را به درد آوردند.

وی افزود:این در حالی است که از اول انقلاب دشمنان قسم خورده نظام و در راس آنها استکبار جهانی وبه نوعی از انحاءمقابل نظام اسلامی سناریوهای مختلفی از قبیل اختلافات بین قومیت ها ،ترور و تخریب را عملا به صورت میدانی اجرا کردند که به حول و قوه الهی و به طروق مختلف در برابر ملت بصیر ایران اسلامی همیشه شکست خوردند.

انصاری اظهارکرد:پس از فراز و نشیب های اوایل انقلاب دشمنان جنگ ۸ساله را بر ملت ایران تحمیل کردند که باز در این جنگ سخت شکست خوردند . از سال ۶۲اتاق فکری تشکیل دادند تا باز نفرتی را که به نظام اسلامی داشتند را عملی کنند.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد:دشمنان بعد از جنگ ۸ساله فشارهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه زیادی را نیزعلیه ملت ما طراحی کردند و به اشکال مختلف در حال انتقام از نظام اسلامی بودند.

وی درادامه با اشاره به انتخابات سال ۸۸گفت:وقتی ملت با لبیک به ندای رهبری قریب به ۴۰میلیون نفر در انتخابات ۸۸شرکت کردند این شور و شعور مردم در انتخابات به هیچ عنوان برای دشمنان نظام  قابل هضم نبود و این درحالی بود که دشمنان به همراه عوامل داخلی بحث تقلب درانتخابات را به روی زبان ها انداختند.

انصاری افزود:حتی کسانی که با بی بصیرتی در چنگ دشمنان نظام افتادند تا قبل از انتخابات ملاک را تبعیت از قانون می دانستند.اما چه شد که بعد از نتیجه انتخابات و آن احترامی که می بایست به رای حداکثری که با شمارش آرا مشخص شده بود می دانند، چرامدعیان قانون به قانون عمل نکردند.

این یادگار ۸سال دفاع مقدس تصریح کرد:دشمنان اسلام غباری از نوع فتنه ۸۸ را در کشور و در پایتخت طراحی کردند تا حق و باطل را به شکلی رقم بزنند تا تفکیک آن برای برخی ها سخت شود.

انصاری گفت: قبل از انتخابات، مقام معظم رهبری با معرفی ۴نامزد ریاست جمهوری ویژگی ها و خصوصیات این کاندیداها رو بیان فرمودند و در این خصوص روشنگری های لازم را انجام دادندو دیگر نیازی نبود که از طرف برخی نامزدها قانون شکنی انجام شود وخود را دامان دشمن رها کنند.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد:متاسفانه عده ای بی بصیرت اعتماد مردم به نظام اسلامی را که بزرگترین سرمایه این ملت است، خدشه دار و تفرقه افکنی کردند.بی بصیرتی برخی خواص باعث شد که در فضای غبارآلود فتنه  مسیر را گم و دچار انحراف شوند.

انصاری با بیان اینکه چراغ سبز فتنه گران به استکبار موجب ایجاد تحریم ها و فشارهای دیگری بر ملت شد افزود:دشمنان بیش از ۱۰ تا ۱۵ سال این سناریو را طراحی کردندتا در فتنه ۸۸ به اجرا درآمد.

وی گفت:سران فتنه قبل از انتخابات با گفتمان عمل به قانون وارد عرصه انتخاباتی شدندولی متاسفانه اسیر چنگ شوم استکبار شدند و حتی هنوز هم حاضرنشدند تعرض به علم ابا عبدالله الحسین (ع)،تعرض به عزاداران حسینی و تعرض به  اموال بیت المال  و خطوط قرمز و جایگاه ولایت را محکوم کنند.

انصاری اظهارکرد:سران فتنه بی بصیرتان تاریخ در عصر انقلابنداین لگه ننگ را برای خود تا ابدالدهر برای خود در تاریخ عمر انقلاب ثبت کردند.۱۶بار شمر در رکاب امام علی(ع) جنگید اما بی بصیرتی شمر در آینده باعث شد سر دردانه فاطمه زهرا(س) را در کربلا بر سر نیزه کند.

وی درادامه با بیان اینکه ماموریت انقلاب و رسالت نظام اسلامی مبارزه با طاغوت است ،تصریح کرد:تعریف از سران فتنه در محیط دانشگاهی معنایی نداردو در هیچ فضایی و مکانی نبایید اجازه چنین اقدامی داده شود کما اینکه اگراجازه تعریف از سران فتنه در محفلی داده شود از شمر هم تعریف کرده اید که اگر اجازه دادید از شمر تعریف شود دیگر انقلابی وجود نخواهد داشت.

این رزمنده دوران دفاع مقدس گفت:در طول این ۳۸سال از عمر پربرکت انقلاب علی رغم تحریم های ناجوانمردانه غرب علیه ملت و مشکلات زیادی که دشمنان بر نظام ما تحمیل می کنند خط مقدم ما از ساحل اروند به ساحل مدیترانه تغییر یافته است.نظام ما در حال پیشبرندگی است در حال حرکت روبه جلو است و در برخی جهات شاید این حرکت کند شده باشدولی همچنان با صلابت ادامه دارد .

انصاری گفت: همین حماسه سازی شهداءو ایثارگری رزمندگان در ادوار مختلف انقلاب به نظام عزت و اقتدار بخشیده است اما متاسفانه فتنه گران در سال ۸۸با احساسات و اعتقادات ملت بزرگ ایران بازی  کردند ،قرآن ها و مساجد را آتش زدند و به عزاداران عاشورای حسینی تعرض و بی حرمتی کردند.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد درادامه خطاب به سران فتنه گفت:اگر راست می گویید حرف امام(ره) برای شما ملاک بود و سربازامام بودید چرا به رسالت و وظیفه خود در قبال انقلاب عمل نکردید.سران فتنه اگر مدعی بودید واگر انقلابی بودید چرا با ضد انقلاب همراه شدیدو در دامان استکبار افتادید،اگر بصیرت داشتید چرا تا الان حتی یکبار هم اتفاقات و حوادث ۸۸رامحکوم نکردید.

وی افزود:کسانی که در برابر رهبری دسیسه درست می کنند و دهن کجی می کنند عقل ناقصی دارند ،تعریف از سران فتنه برای ما نان و نمک نمی شود ما باید وحدتی که مورد تایید مقام معظم رهبری است دنبال کنیم،وحدتی که لازم است بین اقشار مختلف جامعه ایجاد شود و گوش به فرمان ناخدای این کشتی که برای این نظام ترسیم شده است راهمراهی کنیم.

انصاری گفت:دشمن به خوبی می داند بهترین سرمایه مردم حفظ وحدت است و اآن ها در تلاشند تا این سرمایه بزرگ را از ملت سلب و یاس و ناامیدی را در جامعه حکمفرما کنند .

وی درادامه با اشاره به حماسه سازی ملت ایران در۹دی ۸۸گفت:ملت بصیر ایران اسلامی با روشنگری و بصیرت دهی رهبر انقلاب در روز ۹دی،عاشورای دیگری را خلق کردند و در حقیقت روز ۹دی عاشورایی در عاشور بود.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد  افزود:ملت ما تفکر و اندیشه ای را که نشات گرفته از فرهنگ عاشورایی است با هیچ تفکر دیگری معامله نخواهند کرد.دشمن همیشه در معادلات خود و در شناخت مردم ما در اشتباه بوده و هیچگاه نتوانست مردم ما بشناسد .

انصاری اظهارکرد:وزیر وقت امور خارجه آمریکا گفته بود که ما در فتنه ۸۸تمام گزینه ها را وارد میدان عمل کردیم اما دهه اول محرم تمام تلاش های ما را بر باد فنا داد.

انصاری اظهارکرد:دشمنان با همراهی مهره های فریب خورده داخلی در تلاش برای براندازی نظام بودند اما به حول قوه الهی تمام نقش ها و ترفندهای دشمنان در ۹دی نقش بر آب شد.

وی افزود:۹دی عرق شرم امت را در طول تاریخ بخاطر بی بصیرتی در ماجرای سقیفه پاک کردو در ۹دی فریاد لبیک یا حسین بلند شد و ۹دی روزی بود که ملت یکبار دیگر با ولایت بیعت کردند.آفتاب جنوب

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *