آخرین اخبار

محرومیت برای کهگیلویه و بویراحمد افتخار نیست

معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار با بیان اینکه چاله های فقط استان بسیار زیاد است گفت: فقر و محرومیت برای استان افتخار نیست .

اشتراک گذاری
04 January 2017
کد مطلب : 6586

پژمان نیک اقبالی در جلسه هم اندیشی سند کاهش فقر استان با بیان اینکه استان ما قبل از انقلاب حتی یک متر آسفالت نداشت،  افزود: به برکت انقلاب اسلامی خدمات ارزنده ای به این شده اما چاله های فقر زیاد است .

وی با اشاره به اینکه اگر آمار کمیته امداد و بهزیستی استان را در کنار هم قرار دهیم جمعیت انبوهی تحت پوشش این نهاد ها هستند،  افزود: این آمار برای ما افتخار نیست و حتی باعث ایجاد مشکلاتی برای مسوولان شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه اکثر افراد در این جلسه و حتی تیم مدیریتی استان اعم از استاندار همه طعم فقر را چشیده اند،  تصریح کرد: اینها در سایه همین کمینه امداد و فقر به این پست ها رسیده اند و حرفهایی که شما ها زده اید برای ما آشنا هستند.

نیک اقبالی با اشاره به اینکه بعضی از دستگاها در استان سرمایه گذاری را شروع کرده اند،  ادامه داد: اما تعداد افراد نیازمند این استان بیشتر از این سرمایه گذاری هاست و باید نگاه ویژه ای به آن شود.

وی ادامه داد: تمامی دستگاه های ما این آمادگی را دارند تا با داشتن شرح وظایف، وظیفه خود را در سند کاهش فقر استان انجام دهند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *