آخرین اخبار

شبکه‌های تلویزیونی که به بادی بندند

بخشدار لوداب از توابع شهرستان بویراحمد گفت: شبکه‌های تلویزیونی بخش لوداب بویراحمد با کوچک‌ترین باد و بارش باران قطع می‌شود.

اشتراک گذاری
25 December 2016
کد مطلب : 5909

 

 

جمال روحانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: با کوچک‌ترین باد و بارش باران شاهد قطعی شبکه‌های تلویزیونی بخش لوداب هستیم که این موضوع سبب نارضایتی مردم شده است.

وی عنوان کرد: تاکنون پیگیری‌های مختلفی برای رفع مشکل شبکه‌های تلویزیونی بخش لوداب با مسئولان و متولیان امر انجام شده ولی هیچ نتیجه‌ای به همراه نداشته است.

نماینده عالی دولت در بخش محروم لوداب بویراحمد افزود: آنتن دهی تلفن همراه در برخی مناطق این بخش شامل تهلیون‌ها، نامداران، دم گلال، دم لوداب و… نیز وضعیت مطلوبی ندارد که انتظار می‌رود مسئولان در این زمینه چاره اندیشی کنند.

روحانی با تاکید بر اینکه بخش لوداب از محروم‌ترین بخش‌های شهرستان بویراحمد است گفت: وضعیت راه‌های ارتباطی روستاهای بخش لوداب بحرانی است به گونه‌ای که در برخی مواقع به محض بارش باران شاهد قطع ارتباط آنان هستیم.

وی عنوان کرد: انتظار می‌رود مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه رفع مشکلات موجود در بخش لوداب از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند تا شاهد کاهش مهاجرت مردم از این بخش به مرکز استان باشیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *