آخرین اخبار

سنگی انداختند که فقط احسان حدادی می‌توانست پرتابش کند!

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در بازی مقابل نفت و گاز گچساران، سنگی به زمین پرتاب شد که باور کنید فقط احسان حدادی می‌توانست آن را پرتاب کند اما خدا را شکر سالم از زمین خارج شدیم.

اشتراک گذاری
24 December 2016
کد مطلب : 5815

خالد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره پیروزی تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل نفت و گاز گچساران در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی واقعاً سختی بود و با فشاری که روی تراکتورسازی آمد، نفت و گاز گچساران نشان داد بی‌جهت نبوده که تا این مرحله بالا آمده است. با این حال با صحبت‌هایی که کادر فنی با ما داشت، توانستیم از این بازی که جو سنگین و ناامنی هم داشت، برنده خارج شده و به مرحله بعد صعود کنیم.

وی با اشاره به حاشیه‌های بازی ادامه داد: در این بازی اصلاً جرأت نداشتیم لب خط برویم چون مدام سنگ و بطری سمت ما پرتاب می‌کردند. با این حال من مطمئن هستم آنها هواداران خونگرم جنوب و نفت و گاز گچساران نبودند چون همیشه از آنها به مهربانی یاد می‌کنند.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تصریح کرد: تنها تعجب من از ناظر بازی بود. باور کنید از روی سکوها سنگی یکی، دو کیلویی به زمین انداختند که به پای من خورد. همه ما بازیکنان درون زمین تعجب کرده بودیم و گفتیم شاید احسان حدادی در ورزشگاه حضور دارد که چنین پرتابی داشته است! اصلاً باورمان نمی‌شد چنین سنگی از آن مسافت به وسط زمین آمده باشد. بعد از این اتفاقات هم ناظر فقط نگاه کرده و هیچ واکنشی به این مسائل نداشت. واقعاً اگر این سنگ به یکی از بازیکنان دو تیم می‌خورد چه کسی می‌خواست جوابگو باشد؟

شفیعی در خصوص رویارویی تراکتورسازی با ذوب‌آهن در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی، گفت: برای ما فرقی ندارد با چه تیمی روبرو شویم چون برای رسیدن به فینال و پیروزی در بازی پایانی باید هر تیمی که مقابل‌مان قرار می‌گیرد را شکست دهیم. با این حال دوست داشتم گسترش فولاد که تیم تبریزی است و همشهری خودمان است، حریف بعدی ما در مرحله نیمه‌نهایی باشد.

وی در پایان، درباره بازی هفته پانزدهم تراکتورسازی مقابل نفت تهران اظهار داشت: نفت تیم خوبی است و در بازی با استقلال هم با قدرت ظاهر شد و به مرحله بعدی جام حذفی صعود کرد. از سوی دیگر یک مربی کاربلد که اسطوره فوتبال کشورمان است در این تیم حضور دارد و با مدعی کردن نفت در جام حذفی و لیگ، کار را همه‌جوره برای ما سخت می‌کند. در این بازی محکوم به پیروزی هستیم تا روند خوب‌مان را ادامه دهیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *