آخرین اخبار

سرقت‌های مسلحانه سوپرمارکت‌های تهران + فیلم

رئیس پلیس تهران جزئیات سرقت مسلحانه از سوپرمارکت‌های تهران و عملیات دستگیری سارقان را تشریح کرد.

اشتراک گذاری
25 December 2016
کد مطلب : 5880

 

سردار حسین ساجدی نیا روز شنبه در خصوص دستگیری سارقان مسلح سوپرمارکت های تهران اظهار داشت: یکشنبه هفته گذشته وقوع سه سرقت مسلحانه از سوپرمارکت‌های محله دهکده المپیک به پلیس اعلام شد. بلافاصله پس از انتشار این خبر تیم های ویژه پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای دستگیری این سارقان آغاز کردند و ۴ ساعت بعد ۵ عضو این باند شناسایی شدند.

وی ادامه داد: ۷۲ ساعت بعد کارآگاهان پلیس موفق شدند اعضای این باند را در تهران،‌ ورامین و قرچک دستگیر کنند.
به گفته ساجدی نیا این سارقان علاوه بر شهر تهران در شهرهای اطراف نیز مرتکب سرقت شده و همین امر باعث ایجاد رعب و وحشت بین صنف خوابار فروشان شده بود.
به گفته رئیس پلیس تهران اعضای این باند نقشه سرقت در چند استان را طراحی کردند که قبل از اجرا شناسایی و دستگیر شدند.
ساجدی نیا در مورد سرقت های اعضای این باند گفت: اعضای این باند اگر چه سرقت های مسلحانه انجام دادند اما ارزش ریالی برخی از این سرقت ها به صدهزار تومان هم نمی رسد.

وی ادامه داد: تعدادی از متهمانی که در این رابطه دستگیر شده اند دارای سابقه سرقت مسلحانه بوده و پیش از این طی چند نوبت دستگیر شده اند.
رئیس پلیس تهران در مورد کاهش سرقت در تهران گفت: خوشبختانه مجموع سرقت ها در پایتخت ۱۴ درصد کاهش یافته است که این میزان تا پایان سال کاهش بیشتری می یابد.
ساجدی نیا در مورد افزایش گشت های پلیس گفت: تا پایان سال مجتمع های تجاری و مراکز خرید تحت پوشش ویژه پلیس قرار می گیرند.
وی تاکید کرد: انتظار مردم و پلیس از مجموعه قضایی، برخورد شایسته با اعضای این باند است تا درس عبرتی برای سایرین باشد.میزان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *