آخرین اخبار

رئیس جمهور در خصوص اقدامات برادرش شفاف سازی کند / در انتخابات به روحانی رأی ندادم

باید هرگونه اختلافی را بین خودشان مطرح کرده و حل و فصل کنند و اجازه ندهند این کشمکش‌ها به جامعه لطمه وارد کند و بار روانی ایجاد شود

اشتراک گذاری
07 January 2017
کد مطلب : 6800

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس‌جمهور دخالت فریدون در انتصابات و مسائل مبهم مالی را شفاف‌سازی کند.

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری با اشاره به اینکه مردم نسبت به شفاف‌سازی دولت و رئیس‌جمهور در زمینه‌های مختلف توقع و انتظار دارند، اظهار کرد: یکی از این موارد به موضوع شفاف‌سازی در خصوص عملکرد برادر رئیس‌جمهور یعنی حسین فریدون برمی‌گردد.

نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی گفت: هر چند که بنده و بسیاری از مردم در انتخابات به ایشان رأی ندادیم اما در حال حاضر آقای روحانی را رئیس‌جمهور خود و رئیس‌جمهور کل مردم و ایران اسلامی می‌دانیم بنابراین انتظار داریم که ایشان به سؤالاتی که در این زمینه مطرح است، پاسخ دهند.

وی با بیان اینکه در دوره قبل نیز از رئیس‌جمهور خواستار پاسخ دادن در خصوص برخی از کار‌ها و رفتار‌ها و عملکرد اطرافیان بودیم، تصریح کرد: این شفاف‌سازی ربطی به این دولت و آن دولت ندارد و باید همه از جمله رئیس‌جمهور پاسخگوی ابهامات باشند تا اعتماد مردم سلب نشود.

بزرگواری در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان اینکه رئیس‌جمهور باید در خصوص شائبه‌های مربوط به دخالت حسین فریدون در انتصابات توضیح دهد و شفاف‌سازی کند اظهار کرد: همچنین در خصوص برخی ابهامات در حوزه مالی و اقتصادی و به عنوان نمونه در خصوص بحث ارتباط فریدون و صرافی‌ها منتظر شفاف‌سازی رئیس‌جمهور هستیم.

این نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم انقلاب کردند که نظام هزارفامیل شاهنشاهی را کنار بزنند و امروز انتظار دارند در دولت جمهوری اسلامی علاوه بر اینکه فامیل‌بازی وجود نداشته باشد، اگر شائبه‌ای هم در این خصوص وجود دارد توسط مسوولان از جمله رئیس‌جمهور شفاف‌سازی شود.

وی در ادامه با انتقاد از علنی شدن برخی اختلافات سران قوا تصریح کرد: دو نفر از سران قوا روحانی و معمم هستند و یکی دیگر هم روحانی‌زاده است و هر سه منتسب به روحانیت بوده و به بحث‌های طلبگی هم واقف هستند؛ لذا باید هرگونه اختلافی را بین خودشان مطرح کرده و حل و فصل کنند و اجازه ندهند این کشمکش‌ها به جامعه لطمه وارد کند و بار روانی ایجاد شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *