آخرین اخبار

انتقاد عدل هاشمی از دومین مدیر منتصب به تاجگردون

بعد از انتقادهایی که عدل هاشمی هفته گذشته نسبت به مدیرکل کار داشت به مدیرعامل آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد که از نیروهای نزدیک به نماینده گچساران است نیز تذکرداد

اشتراک گذاری
08 January 2017
کد مطلب : 6900

 

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس با اشاره به مشکلات آب شرب حوزه انتخابیه خود گفت: تذکراتی به مدیرعامل آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد در زمینه بی‌توجهی به مشکلات آب شرب شهرهای دیشموک، سرفاریاب و سوق داده شده است.

عدل هاشمی‌پور اظهار کرد: دیداری با مهندس رضا انجم‌شعاع معاون پارلمانی وزیر نیرو داشتیم که باید از معاون وزیر نیرو و آن مجموعه جهت همکاری و به نتیجه رسیدن تأمین آب شرب شهرهای دهدشت، چرام، سوق و لنده قدردانی کنیم.

رئیس کمیته گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی گفت: پیگیری آب دیشموک و سوق و همچنین پیگیری لوله های فرسوده شبکه داخلی شهر سوق از دیگر موارد مورد بررسی در ابن جلسه بود.

وی ادامه داد: پیرو مکاتبات چند ماهه ما با وزیر نیرو اصلاح تعرفه برق شهرستان‌های کهگیلویه و چرام نیز از کارهای مهم دیگری بود که انجام شد.

نماینده کهگیلویه بزرگ با اشاره به مشکلات آب شرب حوزه انتخابیه خود تصریح کرد: تذکراتی به مدیرعامل آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد در زمینه بی‌توجهی به مشکلات آب شرب شهرهای دیشموک، سرفاریاب و سوق نیز داده شده است.

هاشمی‌پور اذعان کرد: طرح تجمیع ادارات آبفای شهری، روستایی و آب منطقه‌ای جهت استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات به ویژه نیروی انسانی، همچنین جلوگیری از شکاف‌ها، اختلافات و رقابت‌های ناصحیح در دستور کار قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: تدابیری اندیشیده شده است تا تصمیمات وزارتخانه در کوتاه‌ترین زمان ممکن اجرایی شوند و مردم خروجی کارها را مشاهده کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

One response to “انتقاد عدل هاشمی از دومین مدیر منتصب به تاجگردون”

  1. راشد says:

    متاسفم برای این نماینده باید همان پیمانکاری را ادامه بده

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *