آخرین اخبار

پیش دستی حریف پرسپولیس در آسیا برای انتخاب میزبان

یک روزنامه عربستانی از انتخاب عمان به عنوان محل میزبانی باشگاه الهلال برای رویارویی با پرسپولیس در بازی لیگ قهرمانان آسیا خبر داد. به گزارش تابناک ورزشی، مسئولان باشگاه الهلال عربستان مسقط پایتخت عمان را به عنوان محل بازی برگشت برابر پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کردند. این باشگاه عربستانی پس از […]

اشتراک گذاری
۲۸ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 5457
یک روزنامه عربستانی از انتخاب عمان به عنوان محل میزبانی باشگاه الهلال برای رویارویی با پرسپولیس در بازی لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.
به گزارش تابناک ورزشی، مسئولان باشگاه الهلال عربستان مسقط پایتخت عمان را به عنوان محل بازی برگشت برابر پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کردند. این باشگاه عربستانی پس از ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال این کشور خواهان هماهنگی این نهاد با همتای عمانی خود جهت موافقت با میزبانی الهلال شده است.
یک روزنامه عربستانی با اعلام این خبر همچنین نوشته است:تیم الهلال عربستان پیش از برگزاری بازی برگشت لیگ قهرمانان آسیا در عمان راهی امارات خواهد شد تا اردو و دو دیدار تدارکاتی برگزار کند. ابوظبی به عنوان شهر برپایی اردوی حریف پرسپولیس تعیین شده است.
این در حالی است که قرار بود دیدار نمایندگان کشورمان در شهر مسقط برگزار شود، در صورت قبول درخواست تیم عربستانی پرسپولیس باید کشور دیگری را برای میزبانی خود انتخاب کند.
دیدار رفت تیم‌های پرسپولیس و الهلال عربستان سوم اسفندماه سال جاری به میزبانی سرخپوشان در زمین بی‌طرف برگزار خواهد شد و بازی برگشت نیز با توجه به انتخاب عربستانی‌ها در عمان انجام می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *