آخرین اخبار

هتک حرمت به یک دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران

در جلسه ای که به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران برگزار شد یکی  دانشجویان بسیجی که قصد نشان دادن پلاکاردی  را داشت با اعتراض شدید دانشجویان همراه شد و در ادامه برخورد با این دانشجو به شکلی زننده صورت گرفت  که این حرکت با اعتراض خود دانشجو و دیگر دانشجویان همراه شد.بعد از […]

اشتراک گذاری
07 December 2016
کد مطلب : 4752

در جلسه ای که به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران برگزار شد یکی  دانشجویان بسیجی که قصد نشان دادن پلاکاردی  را داشت با اعتراض شدید دانشجویان همراه شد و در ادامه برخورد با این دانشجو به شکلی زننده صورت گرفت  که این حرکت با اعتراض خود دانشجو و دیگر دانشجویان همراه شد.بعد از این اتفاق بسیاری از دانشجویان سالن جلسه را به نشانه اعتراض ترک کردند.

مسئول قرارگاه شهید آقائی وندای گچساران در این ارتباط  گفت: نسبت به بی احترامی به ساحت دانشجو و دانشگاه ساکت نخواهیم نشست.

عبدالله نادری لردجانی با اشاره به آنچه بی حرمتی به یکی از بانوان بسیجی توسط مسئولین دانشگاه گفت: ما به همین خاطر نشست را ترک کردیم.

نادری افزود: چرا مسئولین دانشگاه در وسط جلسه به دانشجویان بی احترامی می کنند و چه کسی باید پاسخ دهد؟ بسیج دانشجوئی هیچ گاه به دنبال برهم زدن جلسات دانشگاه نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با سخنران مشکل داشتید گفت: اصلا مشکل نداشتیم. تنها دلیل ترک نشست از سوی ما بی احترامی بود و رئیس دانشگاه باید جوابگوی ما باشد و تا رسیدن به پاسخ از مراجع قانونی پیگیری خواهیم کرد و از پا نخواهیم نشست.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۲ responses to “هتک حرمت به یک دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران”

  1. تاجگردون says:

    بابا این نظری فومنی یه آدم بیسوادیه که فقط براش هزینه مفت کردن
    این یه م…و هوادار فتنه هستش

  2. دانشجو says:

    دانشجویی که به جلسه و بقیه ی دانشجویان بی احترامی میکنه باید هم از سالن اخراج بشه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *