آخرین اخبار

مکان و زمان اجتماع بزرگ بسیجیان گچساران با حضور سردار مقدسی

مسئول روابط عمومی سپاه گچساران گفت: با حضور سردار مقدسی اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان گچساران برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری
24 November 2016
کد مطلب : 3790

سیدسجادهاشمی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان در خصوص اهمیت سپاه‌پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج و بسیجیان اظهار کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند امروز سرافرازی ایران و اقتدار کشور ما در جهان و منطقه به واسطه وجود همین رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های بسیجیان است.

وی ادامه داد: امروز آثار دوراندیشی امام راحل ما در ۵ آذر با تشکیل بسیج نه‌تنها در کشور ما بلکه به سراسر کشورهای مظلوم دنیا صادر شده است.

هاشمی با بیان اینکه امروز نیز فرزندان همان نسل دیروز در دفاع از حرمین ثابت‌قدم و استوار ایستاده‌اند گفت: امروز نسل چهارم انقلاب در زیر چتر ولایت گوش به فرمان ولی فقیه زمان هستند.

مسئول روابط عمومی بسیج سپاه ناحیه گچساران با بیان اینکه سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان همیشه برای یک بسیجی و سرباز ولایت فصل‌الخطاب است گفت: امروز پیشرفت‌های ما در کشور در تمامی عرصه‌ها مرهون نصایح پیامبرگونه ولی‌امر مسلمین است.

هاشمی افزود: برگزاری اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان گچساران تحت عنوان «همایش بزرگ بسیجیان مدافعان حرم» از اهم برنامه‌های بسیج در شهرستان است.

وی خاطرنشان کرد: این همایش روز جمعه رأس ساعت ۹ صبح در سالن پدخندق گچساران برگزار می‌گردد.

هاشمی تصریح کرد: سخنران ویژه این همایش سردار هادی مقدسی جانشین معاونت فرهنگی خانواده در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و عضو هییت علمی دانشگاه جامع امام حسین(ع) خواهد بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *