آخرین اخبار

مظلوم ترین نماینده ی تاریخ استان کهگیلویه و بویر احمد هستم

غلام محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی که با رایزنی‌های خبرنگاران و مدیران مسئول سایت های خبری شهرستان های بویر احمد و دنا حاضر به برگزاری یک نشست خبری شد.

اشتراک گذاری
۱۹ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 4831

غلام محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی که با رایزنی‌های خبرنگاران و مدیران مسئول سایت های خبری شهرستان های بویر احمد و دنا حاضر به برگزاری یک نشست خبری شد ضمن بیان این مطلب که زیاد اهل رسانه نیستم و اغلب مواردی را به رسانه‌ها اعلام می‌کنم که بدانم رسانه ای شدن آن الزامی است ولی اینکه برای هر نکته ای وارد رسانه شوم به صراحت می‌گویم اهلش نیستم و علاقه ای ندارم. زارعی در ادامه بیان کرد: چرا باید برای افتتاح پروژه‌ها و طرح های عمرانی ده ها مدیرکل و مدیران ادارات شهرستانها  من را همراهی کنند در حالی که شاید در حین همراهی آن مدیر، ارباب رجوعی به وی نیازمند باشد. زارعی عنوان کرد:حرف من همین یک کلام است،“معامله من با خدای خویش است”.

چرا اهل رسانه نیستم؟

نماینده بویراحمد و دنا اظهار کرد: گلایه ی مدیران و خود مردم نیز از باب عدم حضور من در رسانه‌ها زیاد است اما شاید باورتان نشود که بر خلاف بیشتر مدیران و نمایندگان عضو هیچ  گروه‌ اجتماعی نمی باشم و ساده ترین گوشی همراه در جیب من است و گاه از طرف دوستان نزدیک خبر هایی را که در کانال های خبری و شبکه های اجتماعی در مورد من مطرح می‌شود را می شنوم.

مظلوم ترین نماینده ی تاریخ استان کهگیلویه و بویر احمد بوده و هستم

زارعی عنوان کرد: مظلومیت عیب نیست، اما شاید برای حامیان و همفکران بنده عیب باشد اما برای من مظلومیت عیب نیست و بنده اعتقاد دارم کار باید برای رضای خدا باشد نه خود نمایی. زارعی افزود: در دوره اول نمایندگی بنده و دوره فعلی عملاً اقداماتی از سوی بعضی از افراد علیه من صورت گرفته است که تنها هدف آنها از این سری اقدامات تنها پایین کشیدن زارعی و بالابردن مهره‌های مقابل بوده است.وی گفت: این را بارها مشاهده کرده ام و در بیانی رساتر این سری اقدامات برای حب با علی نیست بلکه برای بغض با معاویه است و این بغض به گونه ای پیش رفت که یک یاس و  ناامیدی در وجود مردم نسبت به بنده به وجود بیاید.

کتمان واقعیات و رشد دروغ های قارچ گونه

نماینده بویراحمد و دنا در ادامه بیانات خود فرمود: از آنجایی که در جریان بیشتر مباحث می باشم و از بیشتر تصمیمات برای امور در جریان هستم،اما با نفوذ به قلب یک تصمیم، می‌دیدم  اطلاعات جهت تنویر افکار عمومی به گونه ای دیگر بیان گردیده و خلاف واقعیت برای آنها عنوان شده است.زارعی گفت: به بیان ساده تر سرنوشتی که بنده با  آن دست و پنجه نرم می کنم سرنوشتی مشابه به قومی هست (قوم یهود) که چیزها را وارونه جلوه می دهد. وی گفت: اگر امروز بگویند زارعی فلان کار  مفید را انجام داده است خلاف واقعیت را به گوش مردم می رسانند و در واقع یک نوع فضا سازی را برای تخریب زارعی و پایین کشیدن من به وجود می آورند.

بارها مورد حمله های طرف مقابل قرار گرفتم؟

غلام محمد زارعی باز هم به مظلومیت خود در دوران نمایندگی  اشاره کرد و گفت:در تمام طول دوران نمایندگی خود تا به الان  هیچ گاه اخلاق نیک را فراموش نکرده ام.زارعی گفت: هنوز همچون دوران جوانی ام روحیه انقلابی ام را حفظ کرده ام و همواره عاشق وطن و استانم هستم.وی گفت: علاقه شدیدی به آهنگ سالار عقیلی “آهنگ وطنم ای شکوه پابرجا” دارم  به گونه ای که با شنیدن این آهنگ بی اختیار گریه می کنم.زارعی گفت: من عاشق وطن و استانم هستم.

تخریب رسانه های مخالف من و سکوت شما رسانه‌های بویراحمد و دنا

نماینده بویراحمد و دنا خطاب به خبرنگاران و مدیران مسئول سایت های خبری شهرستانهای بویر احمد و دنا گفت: رسانه‌هایی بودند که همواره خبر از ضعیف بودن ما می‌دادند و با تیتر های وارون ما را تخریب می‌کردند و این خط تخریب را همواره ادامه می دهند و حالا یک سوال از شما رسانه‌ها دارم و آن سوال این است که شما  که از حضور کم رنگ من در رسانه‌ها ناراحتید  آن زمان کجا بودید؟ زمانی که اغلب رسانه‌ها بر علیه ما بودند و می‌گفتند که عزت بویر احمد بر باد رفته؟ وی گفت: پس اگر شما از عدم حضور بنده گلایه دارید یا می‌گوید که تک رسانه ای هستم من نیز این ادعا را دارم که شما هم حضور نداشتید، پس در این باره برابر هستیم.

کاغذ بازی های مخالفین من

زارعی گفت: سخت ترین زمان های دوران خدمت من به مردم شریف بویر احمد و دنا زمان هایی بود که کارهایی را برای رفاه حال روستائیان انجام می دادم اما هنوز کار تمام نشده بود به اندازه درخواست‌های یک ملت علیه من به دستگاه های نظارتی نامه‌نگاری می‌شد و می‌گفتند برای انتخابات این عمل را انجام  داده است و درواقع و بیان ساده تر بگویم  کارهای خوب ما را بد جلوه می دادند، هرچند که ما برای رضای خدا کار میکردیم.

برای هزینه ی ستادهای انتخاباتی ام وام گرفتم

زارعی به مظلومیت دیگری که در دوران نمایندگی خود متوجه آن شده است اشاره کرد و گفت:شاید تعداد دست به جیب های ما از فلان نماینده کمتر باشد اما در زمان انتخابات ۷ اسفند وصله های ناجوری به ما زدند و به مردم میگفتندفلانی با پول بالا آمده و خلاف می کند.زارعی گفت: الان می‌گویم بنویسید که زارعی برای هزینه ی ستادهای انتخاباتی خود  وام گرفته است. وی‌ گفت: کسی برای من پولی خرج نکرده است.

زارعی در پایان خطاب به خبرنگاران و مدیران مسئول سایت های خبری شهرستانهای بویر احمد و دنا گفت: به زودی شما اصحاب رسانه را از واقعیت‌هایی با خبر خواهم کرد که بیشتر به نفع استان خواهد بود و شما به عنوان امین مردم و چشم گوش مردم باید به آن بپردازید.وی گفت:قطعاً با رسانه ها ارتباط بهتری برقرار خواهم کرد./ترنم دنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *