آخرین اخبار

مسئول جریان عدالتخواه کهگیلویه وبویراحمد در بهمئی منصوب شد

نماینده جریان عدالتخواه استان کهگیلویه وبویراحمد در شهرستان بهمئی منصوب شد

اشتراک گذاری
۰۸ آذر ۱۳۹۵
کد مطلب : 4064

نماینده جریان عدالتخواه استان کهگیلویه وبویراحمد در شهرستان بهمئی منصوب شد
متن حکم:

بسم الله الرحمن الرحیم
ولقد ارسلنا رسلنا بالبینات و انزلنا معهم الکتاب والمیزان لیقوم الناس بالقسط

گفتمان عدالت یک گفتمان اساسی است و همه چیز ماست.منهای آن،جمهوری اسلامی هیچ حرفی برای گفتن نخواهد داشت.
امام خامنه ای

برادر ارزشمند جناب آقای عباس مشیری
نظر به تعهد و تجارب حضرتعالی در عرصه ی فعالیت های فرهنگی و انقلابی،به موجب این حکم برای مدت یکسال به عنوان نماینده جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان بهمئی منصوب می شوید.

از تاریخ صدور این حکم به بعد،حضرتعالی مسئولیتی بس خطیر در جهت مهمترین مطالبه ی دودهه ی اخیر رهبر انقلاب در عمومی کردن فرهنگ عدالتخواهی و تبیین گفتمان عدالت را بر عهده خواهید داشت.

حقیقتاً بلند کردن عَلَم گفتمان مظلوم عدالتخواهی در فضای سیاسی و اجتماعی موجود که مناسبات سیاسی تحت الشعاع درگیری های جناحی و اصلی شدن مسائل فرعیست، جهادیست که کمتر کسی حاضر به برداشتن چنین توفیق پررنجی خواهد شد‌.

تفکر عدالتخواهی بناست با ارتقاء سطح مطالبات مردم و شکوفایی ظرفیت های حداکثری جمهوریت و جهت دهی نخبگان به سمت نیازهای اساسی مردم، مناسبات گوناگون جامعه را در راستای شاخص سازی عدالت به عنوان اصل و هویت حقیقی جمهوری اسلامی کارویژه تشکیلاتی خویش قرار دهد.

حضرتعالی نیز براساس همین راهبرد در شهرستان بهمئی که از حیث هویت تاریخی و برجستگی های مردم شناسی بیشترین قرابت رفتاری را با تفکر و سلوک عدالتخواهی و مبارزاتی دارند،با همفکری عناصر انقلابی،آزاده و همچنین امام جمعه ی خوشفکر وانقلابی و نخبگان دانشگاهی و‌حوزوی و اجتماعی در مسیر عمومی کردن فرهنگ عدالتخواهی، این حرکت را سامان بخشید.

بدیهیست استفاده از ظرفیت بی بدیل بانوان قهرمان و انقلابی و بهره مندی از قابلیت های روحانیت جوان و دغدغه مند در این راه مقدس، می تواند سنگینی این حرکت عظیم را تا حدود زیادی تقلیل بخشد.

شایسته است از تلاش های اولین نماینده ی جریان عدالتخواه استان در شهرستان بهمئی جناب آقای مهندس هاشم چیره نژاد تشکر و قدردانی کرده و البته همچنان از تجربیات و قابلیت های ایشان در شورای نظارت شهرستان بهمئی استفاده خواهیم کرد.

مستحضر هستید که تصمیمات و برنامه ها با هماهنگی مستمر شورای نظارت جریان در شهرستان و شورای نظارت استان به عنوان نهاد نظارتی – راهبردی کلان دنبال خواهد شد و انتظار می رود با مشورت، نکات و‌ راهبردهای اتخاذ شده در شورای نظارت استان مورد توجه جدی قرار گیرد.

همواره از خداوند متعال توفیق و سربلندی حضرتعالی را در این مسیر نورانی و الهی خواستاریم.
به امید ظهور عدالت گستر گیتی

شورای نظارت جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *